Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randiig fizessen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randiig fizessen a férfi?

Figyelt kérdés
Az jó, ha az első három randin a férfi fizet mindent?
febr. 29. 23:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Első 1-2-n elég, de a harmadikon is fizethetsz, csak ott már valszeg a másik akar majd.
febr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Beszéld meg a kiszemelteddel.
febr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
41%
Én még az 5.en is fizetek mindent. Ha eljutok odáig akkor eléggé érdekel és én is őt. Persze van amikor kimondottan akarnak fizetni néhányadik randi, akkor hagyom. Ne érezze rosszul magát. De ha nem ragaszkodik ehhez akkor szó nélkül állom. Nehogy egy vacsora vagy egy pohár bor legyen amit sajnálni fogok pár jó éjszakáért esetleg kapcsolatért. Ha ennyire nem telik akkor valamire való nőt ne akarj.
febr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
56%

"pár jó éjszakáért"


"valamire való nőt"


🤮🤮🤮

febr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Megbeszélés kérdése. A legtöbb nő egyébként is fel szokta ajánlani, hogy fizessetek felesben, de szerintem első randin neked illő fizetni! Akinek ez teher és tudom, hogy mindjárt kapom a leszólásokat az szimplán ne randizzon!


Igen, egy párkapcsolat a mai világban jár anyagi költséggel és ha valakinek egy randi nem fér bele már az elején akkor mi lesz később? Nem arra gondolok, hogy állandóan a másik félre kellene költeni, de ritkán működik jól egy olyan kapcsolat ahol soha nem mozdultok ki és állandóan otthon ültök és semmit sem csináltok!

febr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
Bőr lesülne a p*fámról ha a nővel bármit kifizettetnék… ferfitarsaim még így is olcsóbb rendes lánnyal együtt lenni mint Qrvawal
febr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
25%

"Bőr lesülne a p*fámról ha a nővel bármit kifizettetnék…"


Én nőként pont ezért akarom az első randin fizetni magamat.

febr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se fizessél főleg a mai világba bármi apróság eltérés azt lelép a csaj te meg ingyen fizettél.

Menjen csak felesbe minden majd ha sínen van a dolog meghívod utána ha már voltál nála.

márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
38%
Az összesen bmeg
márc. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
57%

Az elsőn fizethetsz egy üditőt, utána mindenki fizesse a saját fogyasztását.

N

márc. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!