Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell randira hívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell randira hívni egy NŐT/LÁNYT?

Figyelt kérdés

Hogyan kell Randira hívni, vagy egyáltalán az érdeklődését felkelteni egy Nőnek/Lánynak a mai világban?


Tulajdonképpen mi az amit semmiképpen nem szabad mondani, illetve tenni?


Mi az amin érdemes változtatnia az embernek, hogy bejöjjön az ellenkező nem számára?


Van rá mód, hogy egy majdnem 30-as még szexuálisan szűz srác becsajozzon?


Mennyire számít a méret?


Baj ha szőrös, vagy Borotválva jobb? - (Tudod, ott lent..)


Ha csöndes típus vagyok, akkor hogyan érjem el, hogy értelmes témákról, hosszasan beszélgessek egy nővel/lánnyal?


Hol érdemes ismerkedni manapság?


Milyen típusú pasik jönnek be a lányoknak, és milyenek nem?


Mik a kizáró okok?


Ennyi lenne a kérdésem, köszönöm előre is a válaszokat! :-)



márc. 2. 05:14
A kérdező szavazást indított:
Én megpróbálnám veled!
Bocs, már van valakim!
Esélytelen!
Írtam Privit! - (Csak ha tényleg!)
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy manapság ezeknek a kérdések megléte is nélkül sem egyszerű:D ha van egy jól felépített egzisztenciád van némi sansz de anélkül 🙄a baj nem kicsi.
márc. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szocializálódj még.
márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Jóképűnek, magasnak és nem utolsó sorban gazdagnak kell lenni. Minden más mindegy.
márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha kölcsönös a szimpátia, fogod magad, elhívod és kész. Aztán legalább kiderül, mi a helyzet...


Ti amúgy valami alter dimenzióban éltek, de komolyan...?

márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell túlcsavarni a dolgot.

MEgkérdezed, hogy van-e kedve veled találkozni valamikor valahol (persze javasolni nem árt konkrétumokat) és vagy igent vagy nemet mond, esetleg egyéb halasztás is lehetséges, de nyilván fog valamit reagálni.

Ennyi.

Bonyolult?

Ugye, hogy nem!

És hidd el, működik!

38/F

márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogom próbálni
márc. 2. 10:34
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha neked a randira hívás problémája után a legnagyobb kérdésed a fanszőrzet stílusa, akkor szerintem sehogy ne próbálkozz, hanem előbb próbálj meg érettebben gondolkodni a párkapcsolatokról.
márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Az a nagy igazság, hogy a nők keresik a nekik tetsző férfiak társaságát, tehát ne úgy képzeld el hogy ők teljesen passzív módon várják a szőke herceget. Tényleg elég csak megszólítani őket valami smalltalk témával, utána a másik is tenni fog azért, hogy ne szakadjon meg köztetek a kapcsolat. Feltéve hogy tetszel a másiknak. Sőt olyan is előfordul, hogy lány kezdeményez beszélgetést fiúval.


Nem nehéz barátnőt szerezni, ha a másik nem nyitott feléd (a közeledésedre), és érdeklődően fordul feléd! Mivel a csajozás és a szex is gyorsan megtanulható (élvezhető szinten), így simán menne neked is.


De miért nem megy, miért nem ment?

Az alapja ugyan az, mint a sima barátkozásnak, egy pontig nincs semmi külömbség, a többibe meg könnyű belejönni. Ennek nincs semmi trükkje, nincs semmi varázslat, nincs semmi szuper tipp. Kis tini g+ciknek sikerül. Neked miért nem?


Szerintem te arra vagy kíváncsi, hogyan "szerezz" meg olyanokat akik rád sem néznek, vagy unott fejjel teszik ezt...


"Ha csöndes típus vagyok, akkor hogyan érjem el, hogy értelmes témákról, hosszasan beszélgessek egy nővel/lánnyal?"


Ezzel árulod el magad... Rengeteg lánnyal beszéltem már életemben, és nállam is előfordult az, hogy nem tudtam hosszas beszélgetést fenntartani. Tudod mit vettem észre azokhoz képest, akikkel igen? Azt, hogy utóbbi esetben a lány kérdezgetett, beszédtémákat dobott fel, nem volt egyoldalú a kommunikáció. Volt hogy egy lánnyal végigbeszélgettem fél éjszakákat, de a passzív lányokkal 5 percen belül elhalt a beszélgetés. Ha érdekelnél egy lányt, akár baráti szinten, akkor hidd el nekem, hogy aktívan érdeklőde!!! Nem vagy te csendes, csak olyan emberekkel nem tudsz kommunikálni, akik erre nem vevők, akiket nem érdekel a személyed. Egyébként ha a másik is nyitott lenne, hidd el hogy tudnál vele hosszasan beszélgetni, főleg első alkalommal, amikor szó szerint nem tudtok semmit egymásról. Persze nem ismerlek, de gyanús, hogy inkább ez az igazság.


Legalábbis nekem sikerült annyira rájönnöm, hogy sem csendes nem vagyok, sem bátortalanabb másoknál. Egyszerűen velem a legtöbb lány nagyon passzív, a kevés maradékuk pedig nem akar tőlem semmit. Tehát hiába volt olyan akivel fél éjszakákat átbeszéltem, csak haverok voltunk végig. Azt meg nem nevezném bátortalanságnak, amikor hagyom az olyan lányokat akik egyébként tetszenének, csak épp magasról tesznek a létezésemre. Ha én nem keresem a társaságukat, akkor ők nem keresik az enyémet, és "semmilyen" fejjel néznek rám, nem mosolyognak, nem csinálnak semmit. Most komolyan beszariság, ha én az ilyen lányokat inkább elfelejtem?


Szerintem te egyszerűen nem jössz be a nőknek, ezért nem adják szimpátiának gyenge jelét sem, emiatt nem próbálkozol be nálluk még akkor sem, ha sikerült beszélgetni valamennyicskét velük. Elárulom neked, hogy ez így működik mindenkinél, csak a legtöbbeknél azért előfordul olyan is, hogy a lány érdeklődik, és ekkor lépnek.


Olvastam itt összezavarodott fiatalok "Honnan tudom, hogy bejövök a lánynak?" típusú kérdéseit, és a válaszok között gyakran előfordultak olyanok, hogy "hidd el, észre fogod venni" meg "nem kell aggódni, ki fog alakulni"... Az igazság pedig ettől nem áll messze, a bénázó Pistikék nagyrésze valahogyan pinára lel, vajon mi lehet a titkuk? A válasz ott van, amit ezeknek a gyerekeknek írtak a gyakorin. Pistike ráköszönt a lányra, és mivel kölcsönös volt a vonzalom, a többi jött magától. Vagy ha Pistike nagyon félénk, még az is előfordulhat, hogy sok totojázás után a lány lép Pistike felé.

márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8-as Köszönöm szépen, ha hiszed ha nem sokat segítettél. Eddig a te válaszod segített a legtöbbet. :)
márc. 2. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!