Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha pl netről többen csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pl netről többen csak alkalmit akarnak, hogyan csináljam hogy nekem megérje?

Figyelt kérdés

Mivel úgysincs barátom, gondoltam tartok addig ilyen alkalmi kapcsolatokat.

Csak én nem vagyok szexfüggő, hogy a szexért menjek ilyenekbe bele.

Hogyan varázsoljak ezekbe a kapcsikba számomra értelmet? Hogy nekem is legyen értelme?

Mit tudnék belőle kivenni? És hogyan?



#női oldal #laza kapcsolatok értelme
márc. 2. 06:58
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
keress inkább komoly kapcsolatot, én például csak azért hogy ne legyek egyedül nem keresnék barátnőt meg a sex miatt sem, komoly kapcsolatot viszont keresek és akkor ha össze jön akkor az úgy szerintem egy normálisabb állapot.
márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
88%

Legyenek elvárásaid, ez a lényeg.

Ők mindent akarnak, cserébe semmit nem nyújtanak .

Ha egy moziba elvisz vagy színházba vagy egy koncertre akkor már megérte, feltéve ha nem egy bolond akinek egy pohár kávéra nem telik, vagyis tőled sajnálja.

márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Dehát keresek meg mellettük is keresnék.

És amugyis évek ota keresek. Aztán volt is. Nem is egy. Evekig tartó járás félig együttélés minden. Aztán azoknak vége is. Semmi értelme nincs sokszor a komoly kapcsolatnak se de egyedul lenni se. Ugy kb semminek se:D


Gondoltam unalom ellen is jó. Csak a semmiért nincs kedvem velük lefeküdni. Ill a szexért nekem nem èri meg egyáltalán.

És elso randim lesz az első ilyennel.

Gondoltam egybekötöm szorakozással addig igy van kivel hova elmennem kicsit kikapcsolodni. De ez úgy nem sok cserébe.

márc. 2. 07:42
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Napi rinya.
márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
18%
Keress gazdag pasit! Nekem is volt szexkapcsolatom évekig...olyan helyekre jutottam el, ahova az én kis 600ezres szar fizumból, esélysm nem lett volna. A szex is jó volt amugy. Ajánlom.
márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
0%

Keress valami vén kriplit, azokat már nem érdekli a szex.

Ellenben eléggé szórakoztatóak.

márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

De ez is olyan labilis dolog mert lehet otthon még unatkozni is jobb, mint adott valakivel kikapcsolódni akár 600 ezres utakon.

Teljesen üresagyú sőtétségnek érzem magam most. Hogy odaállítok randira aztán közben azt se tudom mit akarok. Viszont a másik meg nagyon is jól tudja ő mit akar. Én meg mint vmi birka hát ö izé nem is tudom.

Nem tudom minek feküdjek le vele. És hát valamit mégiscsak elő kéne adnom.

márc. 2. 08:16
 8/58 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok, nagyon jó úton haladsz, hogy egy kiégett, férfigyülölő legyél pár hónap múlva.
márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölök én senkit. Eddig ae gyűlöltem senkit. Szabalyosan keresnem kéne hogy mikor is érezhettem ilyet egyaltalán.
márc. 2. 08:24
 10/58 A kérdező kommentje:
*eddig se
márc. 2. 08:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!