Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mások ezt, h csinálják?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások ezt, h csinálják? (alkalmi szex téma)

Figyelt kérdés

Van egy borzalmasan ,helyes,sármos,férfi

Viszont jelenleg kizárólag csak szexet keres.

Beszélgettem vele pár mondatot amiből kiderült ,h szívesen benne lenne velem is.

De nagyon félek ,h már első találkozón megmozgatna bennem valamit.Tényleg az esetem ilyen külsejű férfit keresek k.b 10 éve

De ha meg hanyagolom akkor meg lehet,h megbánom,h kihagyok egy tök jó kis kalandot az eddigi legszebb férfivel akit valaha láttam*-*

Mások ezt ,h csinálják?Persze lehet mondani ,h ilyenkor alapból csak lazán álltok a dolgokhoz,de képzeljétek el azt akiről eddig tényleg csak álmodoztatok ,h egyáltalán létezik e ilyen külsőséggel megáldott személy és van rá lehetőségetek ,h lefeküdjetek vele.

Lehet ,h ilyen szépet még csak nem is látok soha többé.

25 vagyok amúgy.


2014. dec. 8. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Csak az a lényeg hogy remekül nézzen ki? Az nem számít hogy hogy teljesít az életben vagy hogy milyen ember. Ajándék vagy ennek az amúgy is csodálatos társadalomnak. A kérdésre válaszolva, ez agyban dől el. Ha te laza kalandot akarsz akkor laza kaland lesz, de ha többet akkor szoptad. Ilyen ez.
2014. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

És higgyük el, hogy a férfiak külseje nem számít... :P

Tégy, amit akarsz!


30 F

2014. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mások úgy csinálják, hogy megbeszélnek egy találkozót majd lefekszenek egymással.
2014. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy nem számít a férfiak külseje.


Vágj bele szerintem, max. lesz egy szép emléked.

2014. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elég negatívak vagytok főleg az első!

Már ,h ne érdekelne a személyisége + maga az egész ember ,h ő valójában milyen annak örülnék a legjobban ha randizhatnék vele és hosszasan csak ismerkednénk,beszélgethetnénk.Csak éppen őt ez rohadtul nem érdekli jelenleg dugni akar és ennyi.

2014. dec. 8. 16:59
 6/9 anonim válasza:
72%
Csini matrac lesz belőled tündérkém,utána ne gyere ide nyaffogni,h szemét pasik,ok?
2014. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy meg felesleges álszentkedni persze ,h a külső van az előtérben főleg ismerkedés elején.

Mindenkinek fontos a külső ne játsszátok meg magatokat itt főleg a férfiaknak fontos ,de a nőknek is ugyan úgy.

2014. dec. 8. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez általában úgy történik, hogy megbeszéli a 2 fél, hogy találkoznak és szexelnek.

Van, amikor maga a férfi megmondja hogy utána ne keresd, ne írj neki vagy hívd, mert ez csak szex és semmi más.

Ha megbeszélitek hogy többször is találkoztok ilyen jelleggel akkor vállalod, hogy annak következményeivel is számolsz, főleg így hogy tudod, hogy neki csak egy numera vagy és semmi több.

Ha már előre így állsz hozzá akkor viszont már borítékolom neked, hogy szenvedni fogsz, mert bár biztosan élvezni fogod vele az együttlétet, de bele fogsz szeretni és rohadtul fog majd fájni hogy neki nem vagy több egy nőnél aki éppen szétteszi a lábát.

Főleg ha majd belegondolsz hogy amíg éppen nem veled van addig akár más nőket dönget.....sajna ez ilyen.

Úgyhogy próbáld meg magadban átgondolni hogy mit akarsz és mit vállalsz és annak fényében vágj/ne vágj bele.....a döntés és a felelősség a tiéd, de nem könnyű megtartani a határt, tapasztalat :)

2014. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont úgy írtad le ezt az emberkét, mint akit a épp a személyisége miatt szeretnél. Senki nem álszenteskedik, igen fontos a belső és a külső is, de nem a külső van előtérben és az álmaim szerelmét sem csak a külseje alapján írom le. Legalább is én nem :).
2014. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!