Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fűzött, de nem jött el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fűzött, de nem jött el a randira. Szerintetek miért csinál ilyent valaki?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 hétig írogatott minden nap. Tök cukin udvarolt, kedves dolgokat mondott, úgy tűnt szeretne megismerni, ezt ő maga is mondta. Tervezgette, hogy milyen közös programjaink lesznek. Azt tudni kell, hogy külföldön dolgozik és pár hetente tartózkodik itthon, ilyenkor több napot is. Már egy hete minden nap felhozta, hogy akkor hétvégén találkozunk. El is érkezett az ominózus nap, időpont nagyjából lefixálva, mert még előtte találkozik egy ismerőssel. Majd készülődés közben ráírtam, hogy akkor írja meg hova menjek, erre eltűnt... Késő este kaptam egy üzenetet, hogy egy kicsit berúgott. Mondtam neki, hogy szuper, mert én meg a randinkra több órán át készültem, legalább szólt volna. Csak annyit írt, hogy sajnálja. És azóta teljesen eltűnt. Mi változhatott benne, ha idáig folyamatosan azt kommunikálta felém, hogy nagyon érdeklem?? Miért csinál ilyent valaki? Ő F30, én N29

#randizás #Nemjöttel
márc. 2. 08:08
 1/9 mikeXxX ***** válasza:
86%
Nem te voltál az egyedüli akinek írogatott engedd el majd jön jobb 100x !
márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Az sem kizárt hogy berezelt, annyira rástresszelt hogy végül nem mert elmenni.


Így utólag meg már tudja hogy azzal hogy felültetett, veszett fejsze nyele az egész, így már nem is erőlködik.

márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Unatkozik, ennyi. Amúgy meg mi lett volna belőle hogy nem is itt él?
márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Az is lehet hogy ott volt,szemrevételezett de nem közeledett.
márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
márc. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem azért, mert az ilyet ilyentnek írtad le anyukám. 🤷‍♀️
márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem biztos, hogy tényleg ittas volt. Randi előtt mi értelme lenne inni? Hogy ne remegjen a keze?

Inkább olyasmire gyanakszom, hogy közbejött neki valami, ami miatt végül nem volt lehetősége menni pl. család, munka, vagy egészségi állapot.

Azóta meg azért nem keres, mert cikinek tartja, hogy nem tudta betartani azt, amit ígért.

márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Mert az az ismerős akivel előbb találkozott szintén egy olyan fűzögetett csaj volt mint te.

Ezek szerint vele megtörtént amire számított, így szegény B opció otthon maradt.


Én is külföldön dolgozom, ritkán járok haza. Mivel tudom, hogy ezt marhára kevesen fogadják el én is több nővel ismerkedem, hátha találok egy olyat akibel működik. Nyilván így nem szervezném egy napra a 2 randit és lenne pofátlan eltűnés. De az alap sztori szerintem ez volt.

márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Vagy az volt, amit többen is írnak, hogy a korábbi randija túl jól sikerült, téged meg semmibe vett utána, vagy végig hazudott arról, hogy ki ő, mi ő, és csak kíváncsi volt arra, hogy be tud-e húzni egy csajt egy randira.

Amúgy még ha tényleg össze is jött időközben mással, annyi legalább lehetett volna benne, hogy még időben lemondja a randit, de így... igazi féreg-viselkedést villantott ez a pali, jó, hogy nem lett belőle semmi komoly, kérdező, még ha most nagyon rosszul is esik a dolog.

márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!