Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jött el a randira. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött el a randira. Mi változott?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hetet chateltünk aktívan minden nap. Leginkább ő kereste a társaságom. Külföldön dolgozik, de néhány hetente haza jön 5 napra. Úgy tűnt érdeklődik, szeretne megismerni, ezt ő is mondta. Folyton dicsért, bókolt és egy héten keresztül minden nap felhozta, hogy akkor majd szombaton találkozunk. Eljött a szombat és megbeszéltük, hogy nagyjából 8-9 körül találkozunk, először még egy ismerősével fut össze. A helyszín nem volt meg, ezért a találkozó előtt ráírtam, már amikor készülődtem, hogy írja meg hol szeretne találkozni. Erre nem jött válasz, majd késő este csak annyi, hogy "picit berúgtam"... Másnap megírtam neki, hogy nagyon rosszul esett, mert én már elkészültem és legalább szólhatott volna. Mindössze annyit írt, hogy sajnálja, semmi magyarázat. Még megkérdeztem, hogy szeretne-e egyáltalán találkozni? Erre felszívódott. Mégis mi a fene történhetett néhány óra alatt? :'D ugyanis még az nap is arról chateltünk, hogy este találkozunk.

márc. 1. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenli, hogy bebaszott. Én elég megértő típus vagyok, de ha egy pali a piálást választaná a randink helyett, akkor nem biztos, hogy akarnám még látni.
márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz.
márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!