Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó randi ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó randi ötlet?

Figyelt kérdés
Június közepén jönnék haza külföldről, sajnos előbb nem tudok. Online megismerkedtem egy pasival akivel ez lenne az első randink. Egy kis parkban találkoznánk. Arra gondoltam viszek egy pokrócot, hogy leteríthessem a fűbe, és pár itteni nasit, mert tudom hogy a csokis dolgokat nagyon szereti. Tudnánk nézni a csillagos égboltot stb. Szerintetek ez jó ötlet? 19l
márc. 2. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pompás
márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem. Igen.


Úgy is az a lényeg hogy kötetlenebbül beszélgessetek, élvezzétek egymás társaságát. A különböző nasikkal meg plussz téma is lesz, így nem akad el a beszélgetés.

No meg az sem hátrány ha olcsó az első randi. Így nem tűnsz arany ásónak.


Off:

A párom anno engem vacsorázni akart vinni az első randin.

Nem szerettem volna hogy költsön rám. Pláne ha mondjuk élőben nem találtam volna szimpinek, még bűntudatom is lett volna. (Tudom hülyeség.) Helyette sétállni invitáltam. 11km-ert gyalogoltunk a duna parton. :)

márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyél előtte ételfestékes csilis babot, hogy tudjál rózsaszínű pukifelhőket eregetni a hullócsillagok sźamolgatása közben.

Júniusig gyakorolhatsz.

márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!