Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első netes randi előtt arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első netes randi előtt arról beszélni hogy én inkább introvertalt vagyok,az mennyire rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok és introvertalt.

Netes társkeresés esetén nem egyszer előfordult hogy kép alapján bejövök a csajoknak,aztán első talin megreked a dolog.

Nekem egy kis idő kell amíg felengedek.

Most is első randi végén közölte velem a csaj,hogy köszöni szépen,de nem akar folytatást.

Szóval már ezekből van elegem és csalódott vagyok.


Mennyire rossz ötlet már az első találkozó előtt leírni,hogy én introvertaltabb vagyok és idő kell amíg felengedek.

Ezzel csak még jobban elijesztem a kiszemelt nőket?


2023. máj. 23. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én néha szóvá szoktam tenni ezt, néha nem, de még sosem volt gond ebből. Az első kb. 10 randim nagyon gáz volt, mert nagyon rágörcsöltem, szorongtam, stb... De ennek nincsen sok köze az introvertáltsághoz. Intorvertáltnak lenni kb. annyit jelent, hogy társaságban lenni fárasztóbb, mint egy nem introvertáltnak. Az egyedüllét meg ennek megfelelően jobban feltölt. Nem jelenti azt automatikusan, hogy szociális gondokkal küzdünk.


Hidd el, minél többet vagy emberek között, annál természetesebben fog jönni minden. Az más kérdés, hogy mindenkinek más a társaságigénye és lehet, hogy egy randi után 1 hétig ki sem akarsz majd mozdulni otthonról, de biztos vagyok benne, hogy az idő és a lehetőségek ezen tudnak segíteni (nekem segítettek) hosszútávon.

2023. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt jelenti az introvertált, de miért lenne gáz beszélned magadról?
2023. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Hát inkább tudjanak róla, de attól, hogy az vagy attól még beszélgetni, érdeklődni illene. Más is intro mégis kíváncsi a randipartnerére.
2023. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem egy kis idő kell amíg felengedek."


De mitől vagy lefagyva? Mi bajod a másikkal?

2023. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!