Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb opció randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb opció randi elhívásra üzenetben?

Figyelt kérdés
Volt kolléganő övidtávú kapcsolatra hiszen tudvalevő elhagyom az országot.

márc. 3. 08:50
A kérdező szavazást indított:
Benne lennél/szeretnél egy összefutásban/együtt lógásban?
Benne lennél/szeretnél meginni valamit?
Benne lennél egy filmezésben?
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen mindegy, úgyis csak azon fog múlni a válasz, hogy jól nézel-e ki.
márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kő kóla?
márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1esnek. Nem azon múlik, hogy jónak tarja e azt a programot amit felajánlasz neki...


Kivêve persze ha kutyaviadalra vagy swingerparyba hívod, akkor azért lehet hogy emiatt mond nemet :D


Illetve volt azért olyan is hogy mondta a csaj, hogy ő nem szereti, azt a dolgot amit randiprogramnak felajánlottam neki. De aztán egyből hozzá tette, hogy de amúgy szívesen találkozna velem, ezzel jelezve hogy tényleg a randiprogrammal volt problémája és nem velem.


Szóval hidd el, ha akar randizni a lány akkor a fentebb említett extrém példák kivételével nem azon fog múlni a dolog, hogy hova hívod el. Kivéve ha az adott csaj annyira fogyatékos, hogy nem tudja lekommunikálni, azt hogy amúgy talizna veled csak pl vegetáriánus és azért nem akar abba az étterembe menni. De ha meg tényleg ilyen hülye akkor nem kár érte.

márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fentiek közül egyik sem.

Inkább a lenne kedved...?

márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jóképű vagyok így remélhetőleg nem lesz baj. Külföldön vagyunk így angolul lesz; "Would you like?" formában valószínüleg.
márc. 3. 13:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült mégsem vagyok annyire jóképű, elfoglaltságra hivatkozva kedvesen elutasított
márc. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!