Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap megyek randira, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek randira, hogyan teljen a randi, milyen struktúrát kövessek, mennyi ideig tartson, mi az optimális tevékenység elsőre?

Figyelt kérdés
márc. 4. 22:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

most olvastam, hogy 6-7-8 órán keresztül tart a randi, stb.


el nem tudom képzelni, mit lehet olyan hosszan csinálni


emiatt kérdezem, ki hogy képzeli el a randit, kinek hogy telik, ki mit javasol, mi a tevékenység, vesézzük ki


köszönöm és várom a véleményeket

márc. 4. 22:16
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez randitol függ, alapvetően mondjunk ha elmész a legjobb spanoddal meginni valamit vagy megkávézni az meddig tart? Na kb azt beloheted a randira is. Ha jól alakul akkor úgyis simán lehet h pl elmentek a kávézóból és sétáltok valamerre főleg ha ilyen fullos idő van mint ma volt.


Volt olyan hogy kiultunk valamelyik parkba és elfeleztunk egy üveg bort, de utána onnan továbbsétáltunk máshova és úgy azért sok óráig tartott, mert jó volt.


Olyan is volt hogy a városban találkoztunk de aztán később átmentünk a lányhoz "megnézni egy filmet" (jó ez persze nem elso randi).


De olyan is van h nem olyan jó a randi is akkor egy-másfél-két óra után el is köszöntök, ez is előfordulhat.

márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Ne tervezd 6-8 órara az első randit. Alakulhat persze úgyis, de nagyon nem jellemző első randinak a 6-8 óra.
márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud senki javasolni olyat ami mindig, mindenkivel jó.

Azért sok mindentől függ egy radni kimenetele, lefolyása. A kölcsönös szimpátia ami vagy alakul vagy nem, az érdeklődési körötök, kinek mennyi ideje van.. mert ugye lehet van két órád, vagy neki, mert akármi van ahová menni kell, stb.. Szóval lehet séta, lehet egy üdítőt inni, lehet fagyizni, lehet egy ebéd, vacsora vagy mozi.. Amit csak el tudsz képzelni és amihez kedvetek van. A lefolyása is ilyen, nem lehet előre elmondani, hogy a10. percben fogd meg a kezét vagy ilyesmi. Hagyd alakulni a dolgokat. Vedd lazán, ne görcsölj, légy vidám, optimista, kedves de nem nyálas.

márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi, de hogyan mész holnap randira, ha azt sem tudod, hogy mivel fogjátok tölteni?... Illetve Te a nő vagy férfi fél vagy?:"D

Mármint, ha a női fél akkor értem, hogy nem Te tervezted a randit, de ha meg a férfi vagy akkor nem értem a kérdést, mert azt feltételezi, hogy úgy hívtál el randira valakit, hogy azt amúgy nem tervezted meg.


Egyébként, 6-7-8 óra akkor lehet egy randi, ha korán kezdődik és nagyon jó az összhang a kettő ember között. De többnyire az első randi nem tart tovább 3-4 óránál tapasztalatom szerint. A második, harmadik randi szokott hosszabb lenni, mert akkor többnyire már valamilyen programot is szoktak szervezni. Az első randin inkább beülni érdemes valahová vagy sétálni, ha szép az idő, hogy sokat tudjatok egymással beszélgetni, hogy megismerjétek egymást.


Na de, egy szó mint száz, kicsit kusza kérdés. Szóval, melyik fél vagy?(Nő/Férfi) És miben is kellene pontosan segíteni?:D

márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell, hogy ilyen 6-8 óráig tartson a randitok. Mi a tervetek? Mi lett megbeszélve? Hol találkoztok?


Bár a leírtak alapján gondolom semmi különösben nem állapodtatok meg. Igazából, ha el tudtok egymással beszélgetni akkor gyorsan elfog telni azaz idő amit együtt tudtok tölteni és addig "kell" tartani ameddig jól érzitek magatokat.


Holnap szép idő lesz, tudtok például sétálni esetleg beülni valahova vagy megnézni valamit spontán ahova nem kell előzetes belépőt vásárolni. De gondolom első randin úgyis a beszélgetés a célotok nektek is.


Mindenesetre ne forgatókönyvekben vagy előre meghatározott struktúrákban gondolkozz.

márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
troll
márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Te inkább ne randizz.
márc. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kerdezo!


Én irtam valamelyik kérdéshez válaszban ezt a 6-7-8 órát. Tapasztalataim szerint akivel nem tudtunk ennyi ideig beszélgetni és ellenni, azzal nem érdekeltek egymást eléggé. Plusz, ha összejövünk, azért ennél jelentősen több időt kell együtt tölteni, így ha valakit csak 1-2 óráig vagyok képes elviselni, azzal nyilván nem lesz kapcsolat.

Mi online ismerkedtünk meg, mivel beteg voltam, ezért video chateltunk, ami szinten ennyi ideig tartott. Utána már nyilván a randik is, amikor később személyesen is találkoztunk. Akivel izgultam, hogy mit fogunk tudni beszélni, azzal lett csak 1-2 óra, mert kiderült, hogy valóban nem tudtunk miről :D de ez csak én vagyok, más máshogy csinalja, ez egyéni.


25N

márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

És ezt a 7-8 órát hogy kell elképzelni? Ultok egy étteremben és folyamatosan dumaltok?


Mivan ha a pasi kifut a szóból?

márc. 5. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!