Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznatok egy biszexuális férfival?

Figyelt kérdés
márc. 6. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy biszex, nem érdekelne, amennyiben a kapcsolatban, mint férfi tervez részt venni és elfogadja, hogy hetero, monogám kapcsolat. Értem ezalatt, hogy sem én nem rakom seggbe, se más, amíg velem van és ő se rak seggbe senkit. Az anál minden formája végtelenül taszít.
márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Akárhány biszex pasit ismerek egyik se jon be.


Egyik az ágyban akarta hogy én csináljam neki s.ggbe.

Másik (nem is egy)a kisfiú gyerekekre is ugy néz mint vm hamvas testre es puszilgatják vetkoztetik a gslyereket

A tobbi bi ismerősöm drogos is es egymassal is k.félnek de mindnek ez mellett nője is van..

Aztán láttam olyat is társaságban hogy a nő párja a másik nő párjának a hasát simogatja..

Megint másik bi ismim hollandban van es olyanokkal.is k.fél akik felül nők alul pasik es neki is több éve bnője is van ez mellett..


Hát nekem ez az egész beteg ugy ahogy van.

márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha egyedülálló lennék akkor igen.
márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1+1.
márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem szopok le olyan farkat, ami másnak a szaros valagában volt, de a puncimba sem engedem be.Lehet megsértődni.
márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem, privátban író. Olyat sem. A szar az szar marad. Gusztustalan.
márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert nő létemre nem tudok és nem is akarok férfiakkal versenyezni senkiért.
márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

5, akkor mindenki ki van zárva, aki análozott? Mert, a nőknek is "szaros a segge". Hogy ellenőrzöd? :D

A legtöbb pasinak azért van ilyen élménye.

márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem férfiak azok, akik szaros seggben turkálnak. Azok csak pasik. Ilyenekkel nem foglalkoztam. Amelyik bevallotta, annak megköszöntem az őszinteséget, aztán búcsú. De az is jó szűrő, ha velem is megakarja tenni. Ez van gyerekek, irtózom a szartól. És kapcsolatfüggő, szex őrült sem vagyok, hogy mindenáron legyen valakim. Engem nem zavart soha az egyedüllét. Egyébként marhára nem érdekel, ha ezt is műveli valaki, lelke rajta, csak

akkor érdekel, ha utána hozzám jönne. Na az már viszont valóban taszító, vágylombozó.

És tisztában vagyok azzal, hogy rengetegen dugnak ilyen formában is, de velük nincsen semmi dolgom. Ha életem végéig sem találok olyat, aki ezt soha nem csinálta, és nem is akarja, akkor nem találok.

márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem érdekel, ha biszex. De én semmilyen farkat nem szopok, szóval maradok magam.
márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!