Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás szülőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás szülőkkel?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki párom be szeretne mutatni a családjának. Szeretnék jó benyomást kelteni, gondolkodtam rajta hogy veszek valami italt az apukájának, valami bonbont az anyukájának. Szerintetek ez jó ötlet vagy túlzás? Nálatok hogy zajlott ez?
márc. 7. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem túlzás. Merj önmagad lenni, hiszen ha megjátszod magad, hamar kiderül. Legyél udvarias, de ne túlságosan nyalizós.

Nekik is kellemetlen lesz először a helyzet, ne aggódj🙂

Párod mesélt róluk?

márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, elég sokat mesélt, az elmondása alapján nagyon kedves és közvetlen emberek és várják hogy megismerjenek. Én is várom de izgulok is eléggé..
márc. 7. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha ebédre, vacsorára hívtak, akkor vihetsz egy üveg bort, ha csak úgy, akkor felesleges.
márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 akkor nincs mitől tartanod.

Egyébként nálunk úgy volt, hogy sétáltunk és a párom megkérdezte, hogy bemutathat e az anyukájának. Persze elkezdtem pánikolni, de igyekeztem lazára venni. Leültem a kanapéra és beszélgettünk egy jót. Apukája meg azt hitte a srác exe vagyok, akit nagyon nem kedveltek, így csak átsuhant a nappalin, halkan egy sziát morogva, átnézve rajtam.

Számomra kellemetlenebb volt, mikor az exem apukájával egy munkahelyen dolgoztunk, nem voltunk rosszban egyébként. Tudtam, hogy ő a barátom apukája, de nagyon furcsa êrzés volt egyik reggel kilibbenni a konyhába és ott ül az egyik kollegám, legalább nem kellett bemutatkozni 🤣

márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ,hogy zajlott abba nem mennék bele ( már nem vagyunk együtt) de reméltem ,hogy az első találkozásunk az utolsó volt .

Persze nem mindenki Adolf Hitlerrel és Eva Braunnal találkozik szerencsére... 🤣

Szóval csak lazán , add önmagad, azért kedveljenek amijen vagy a lányukkal úgy is az a mérvadó .

márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol zajlana a találkozás. Ha meghívnak magukhoz, akkor sütit vinnék. Ha kávézóban, vagy étteremben, akkor nem vinnék semmit. Az üveg italt és a bonbont hagyd meg születésnapra.
márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!