Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelentkezni fog? Lanyok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentkezni fog? Lanyok ti hogyan viszonyultok a spontan ismerkedeshez?

Figyelt kérdés

Képzeld el, ma a villamoson egy nagyon szép és finom nő tűnt fel nekem. Elgondolkodtam rajta, hogy megszólítsam. Le akart szállni, és gondja akadt egy babakocsival, de tartott egy ideig, és végül nem szállt le. Odamentem hozzá, mert úgy gondoltam, valószínűleg leszállna (úgy tűnt, még bizonytalan volt).


Beszélgetni kezdtünk, és végül úgy döntöttünk, hogy együtt visszamegyünk az eredeti megállóhoz, miközben sokat beszélgettünk. Négy hete költözött egy másik városból ide, és belgyógyászként dolgozik a helyi klinikán. Nagyon szép, szőke nő. Ő is megkérdezte, hogy mi a foglalkozásom, többek között.


Amikor mindketten leszálltunk, megköszönte nekem a segítséget és hogy megszólítottam. Megkérdeztem tőle, lenne-e kedve elmenni egy kávézóba, és valahogy igen/nem válaszolt, nem közvetlenül ellenem, de új itt, és még nem tudja, mit akar.


Végül megegyeztünk (elmondtam neki, hogy úriember vagyok, és nem szeretnék tolakodó lenni), hogy megadom neki a telefonszámomat, és felhívhat, ha kedve lenne randizni. Nagyon szimpatikusnak talál. Nagyon jó lenne, ha felhívna.


Lányok, mit gondoltok erről a történetről? Felhívnátok?



márc. 10. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha életképtelen tipus lehet felkeres majd de csak barátzona miatt.
márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"...új itt, és még nem tudja, mit akar."


Le vagy szépen koptatva, de ha megiscsak felhívna csak azért, hogy barátok legyetek, vagy segíts neki.

márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez amugy erdekes, az egesz sztori teljesen valid es tegnap tortent meg velem, nemetorszagban. nos a kerdest eredetileg nemetul tettem fel, a gyakori-nak megfelelo nemet honlapon, es a kerdest magat leforditottam. nos, feltetelezve azt, hogy nem erti az jelenlevo publikum az ottani valaszokat, igy google fordito segiteget ajanlom, de megis egy erdekes kepet ad arrol, hogy milyen mas a mentalitas kulonbozo nemzetek kozott:


[link]

márc. 10. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki szimpatikus nekem annyira, hogy én is akarnék tőle valamit, akkor nem utasítottam volna vissza az ajánlatot, nem akartam volna, hogy a másik úgy érezze, nem tudom, akarok e vele találkozni. Szóval mivel nem adott egyértelmű választ, nem fog keresni szerintem.


25N

márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd majd meg
márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem fog jelentkezni, mert sztem ha akart volna tőled vmit / nyitott lenne, mutatott volna rá egy fokkal több érdeklődést. Én amúgy nőként, amikor egyedülálló voltam, nyitott voltam az ismeretlenül, utcán / villamoson stb. spontán ismerkedésre, ha az illető kulturáltan közelít és nem taszít külsőre, de akkor nem húztam az illető idejét vagy mismásoltam, hanem megegyeztünk legalább abban, hogy keressük egymást.
márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!