Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az utcán/villamoson milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán/villamoson milyen dumával és milyen esetben illik közeledni egy fiatal nőhöz?

Figyelt kérdés
Jobb ha egyedül van, vagy akkor lesz nagyobb siker ha van mellette 1-2 barátnője is?
márc. 10. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Ja barátnőkkel van az a lánynak jobb mert segítenek megverni a pedofil fejed. :D
márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha vevő rád.
márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi kettes, de azt honnan tudom vevő e rám? Nem vagyok gondolatolvasó
márc. 10. 19:41
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Például: Sokat szemeztek, mosolyog rád, elpirul.
márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Pont tegnap mentem oda egy csajhoz,örült neki
márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Manapság a lányok a tömegközlekedésen vagy a telefont nézik, vagy olyan flegma fejjel néznek keresztül mindenkin, hogy az fájdalom. Ha te ott oda mersz menni valakihez, hát ügyes vagy.

Nekem nagyon furcsa lenne, ha valaki úgy odajönne. Legfeljebb ha kutyával vagyok és azt megdicsérik, akkor rendben, már van valami kiindulási alap. De enélkül mit mondanál? Szia, szép vagy! Hülyén néznék.

márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Sztem nem illetlen dolog odamenni, de ettől függetlenül manapság nagyobb az esély a kudarcra, mert sok nő rossz tapasztalatok miatt inkább ismeretségi körben ismerkedik és nem hajlandó elvből sem idegenekkel. Sztem érdemesebb akkor odamenni vkihez, amikor egyedül van, mert ha épp barátnőkkel cseveg, akkor lehet olyan érzete a dolognak, hogy "fú, ez a suttyó látja, hogy éppen nem érek rá / másokkal beszélgetek, és idepofátlankodik"... vagy nagyon óvatosan kell odamenni, nagyon nem mindegy, hogy hogy köszönsz, mindenkinek köszönsz-e vagy nem, hagyod-e őket "békén", miután előadtad, hogy megismerkednél vele, vagy lefoglalod a barátnők elől több percre.

Plusz ha egyedül is van, akkor sem mindig érdemes... ha zenét hallgat, olvas, telefonál, akkor inkább ne. Ill. a szokásos - köszönsz, megkérdezed, zavarod-e, kulturáltan bókolsz + ha visszautasít, kulturáltan, higgadtan fogadod.

márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Villamoson mindenki füle hallatára? Elfordulnék, és eljátszanám, hogy nem hallottam.
márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Kutyával és/vagy babakocsival lehet a legjobban csajozni. ;) A játszótéren délelőtt amikor apuci dolgozik, anyuci meg szintén leviszi a gyereket. Hidd el nekem, tapasztalat. A nők látják milyen családcentrikus vagy, meg foglalkozol a gyerekkel, ez nekik bejön. 42F
márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!