Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ember az, aki ismerkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az, aki ismerkedik egy nővel, párszor ágyba viszi, majd egyik napról a másikra már jön a következő nő, és ha valaki elkövet egy hibát, azonnal dobja 2-3 hónap után, mint egy lejárt szavatosságú terméket, és nem megbeszéli a dolgokat?

Figyelt kérdés
Borzasztóan érzem magam,mert az elején azt mondta milyen empatikus, kedves, mindent meg lehet vele beszélni stb. Nem tudom feldolgozni.

márc. 11. 06:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen nők is vannak nem csak pasik.


Ilyen az élet.

márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Olyan, aki csak darabra megy. Először elhitet minden szépet és jót, a csajok ezt gondolkodás nélkül bekajálják (mint kacsa a nokedlit), utána meg jön a pofára ejtés. Pontosan az a falu bikája típusú „alfa-szigma”, akivel az incelek mindig érvelni szoktak. 🤣
márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

A legtöbb ember ilyen. Engem is számtalan alkalommal dobtak el. El kell fogadni, ez van.


F

márc. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
25%

Csak mondom, a frici ezekkel a nőkkel sosincs kapcsolatban.


Kufircra megszerzi őket és lép tovàbb.


Ha ennek a pasinak bedőlsz, az leginkàbb a te szegénységi bizonyítvànyod.

márc. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Tök mindegy, hogy milyen, mindegy mivel cimkézzük, lesz változás? Nem. Ha gáz a pali akkor nem kell hozzá ragaszkodni. Tovább kell lépni. Am idősebben már gyorsabban lezárja valaki a kapcsolatot, ha valami nem működik, nincs annyi ideje várni míg a másik hátha megváltozik, én sem adnek már annyi időt mint fiatalon, nem lenne hozzá türelmem, nem azért mert érzéketlen vagyok.
márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez tényleg az alfák alfája akinek csak a mennyiség számít nem a minőség, talán az se számít ki az, csak lyuk legyen.

Jól látom hogy mindezt 50 évesen??? Az mondjuk ultra gáz... Huszonévesen is gusztustalan, de ott még van rá esély hogy megkomolyodik.

Ne érezd magad rosszul, gondolom még nem találkoztál ilyennel, meg egy ilyen korútól nem ezt vártad. Engem is meglepett volna. Talán legközelebb jobban felismered.

márc. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez a férfi amúgy sosem nyúlt hozzám, mindig csak a számba adta, hogy neki legyen jó.
márc. 11. 07:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És, te milyen nő vagy, ha egy ilyen retek tetszik? Csak kerdezem...
márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

A csajom is azt hiszi, hogy kedves meg empatikus, és nem veszi észre, amikor nem az.

Férfiben is van ilyen.

márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

Na ne már! Ha a pasi ötven, akkor te se lehetsz kevesebb 35-nél, ekkorra meg már több eszednek kellene lennie! Vagy troll vagy, vagy nagyon, hát hogy is mondjam naiv...


Ennek a pasinak meg komoly bajok vannak a fejében, egy önző disznó

márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!