Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves vagyok és egy 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok és egy 50 éves férfival randizom. Korábban csak velem egykorúakkal jártam (2 pasim volt). Mire számíthatok? Miben más egy 50 éves, mint egy fiatalabb?

Figyelt kérdés

márc. 13. 16:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Ráncos,félkemény brokira számíthatsz amit szopkodhatsz majd fél óráig mire félárbócra fel tudod állítani.
márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyám új férje 15 évvel idősebb. Ő már nem akar nyaralni utazni mert már eleget utazott. Föleg egeszsegügyi problémákkal. Igaz velem vagy egykorú nem anyámmal..meg ez csak egy tapasztalat, ismerek 70es hazaspart akik mennek vilagnak állandóan. Szóval sok múlik azon milyen típus. Egy baratnom 26 , a pasija legalabb 20 evvel idosebb..de agyilag kevesebb..marmint nem buta csak eretlen. Gyereket egxik sem akar, meg hazassagot sem igy elvannak..kerdes te mit akarsz.
márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Őszinte leszek veled. Lehet már meg sem tud rendesen dugni. Én a helyedben 30tól lefele keresnék pasit. Én 40vagyok párom is és már most vannak gondjai, az én libidóm meg az egekben.
márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%

De sok tapasztalt van itt 50-es palikkal. :D:D:D:D


Incelek, bejönnek most komolyan az 50-es ürgék?


Vagy a friss husira vágyó mamik írogatnak ide, a férjecske mellől?


ejejejejejjjj.

márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 48 vagyok, de erőm teljében, 100% potenciával. Sportos vagyok, egészséges. A csajom 50, hasonló adottságú.


Ha boldoggá tesz ez a férfi, akkor hajrá.

márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
Egészen más életfelfogás,hiába tagadja,mindenben másképpen gondolkodik már egy duplán olyan idős ember mint te,vagy ha nem akkor agyilag zokni,jóval számítóbb,pláne ha nála húsz évvel fiatalabb emberekkel kavar,ezt tartsd szem előtt,az emberek 99 százaléka ahogy idősödik nem egyre jobb tulajdonságokat fejleszt önmagában ,az fejlődik amire szüksége van,főleg ebben az országban,a kavarás hazugság már olyan szinten megy 50 évesen hogy saját maga is el hiszi. A tiédhez képest brutális élet tapasztalata van,ha akarja ha nem,ha nem akkor meg egy nyomorék még idős korára is,akkor te mit akarsz tőle? 50 év alatt nem változott majd most egy hozzá képest gyerek felfogással rendelkező ember miatt majd változtatni akar. Hogyne👍🤣
márc. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%

A sildenafil mindent megold :-).

Nálam-nekem is. Kb 15 éve diszkréten használom, semmi bajom tőle és mindíg működtet rendesen.

márc. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!