Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vegyem komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vegyem komolyan a szándékait?

Figyelt kérdés

Van egy nálam 10 évvel idősebb férfi, akivel már pár napja beszélek Viberen. Már az első beszélgetés alkalmával is nagyon egymásra tudtunk hangolódni, hamar megtaláltuk a közös hangot. Aztán 2 napig nem is hallottam felőle, de keresett magától. Folyamatosan dícsért, fel is szeretett volna hívni, mert hallani akarta a hangomat, amit elsőre elutasítottam. Aztán persze meggondoltam magam és én ajánlottam fel neki a beszélgetést, de dolga akadt. Szintén nem keresett 1,5 napig, aztán egyszer csak felhívott és mind a ketten mosolyogva beszéltünk végig, nagyon jó hangulatban. Nem titok, hogy vonzónak talál, ahogy az sem, hogy én is őt.

Mégis zavar az, hogy bár ideje van, online is van, mégsem keres naponta, illetve a közösségi oldalakon nem is követjük egymást/nem vagyunk ismerősök. Erre rá is kérdeztem nála, azt válaszolta, hogy nem akart tolakodó lenni és nem akar nyomulni rám.

Fura, hogy iszonyatosan értelmes, dolgos pasi, nagyon vonzó a megjelenése is, és mégis szingli...illetve egy nála 10 évvel fiatalabb lánnyal ,,ismerkedik". Elhívott találkozni is, a részleteket még nem beszéltük meg, de elmondása szerint szeretne engem kárpótolni az ignorálás miatt és kérte, hogy vegyem komolyan. Ahhoz képest hiába ígérte, 1,5 napja megint ignorál.

Szeretne ő bármi komolyat is, vagy csak hiú és élvezi, hogy bejön nekem? Nagyon túlreagálom a dolgokat?



márc. 17. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, hogy hétvégén ignorál 1,5 napra... Vannak még más csajok is a képben. Komolyat meg majd akkor akar, ha lepipálod a többi csajt.
márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a megérzésem! Már az is megfordult a fejemben, hogy nem is kellene vele találkoznom, nagyon tiszteletlen így a viselkedése.
márc. 17. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A pasas valószínűleg profi csajozógép aki a stílusával, kommunikációjával bárkit az ujja köré csavar - így téged is. S most éppen te vagy a soros a listáján. Ha nem így lenne, hanem annyira rajongana érted mint te a fickóért akkor nem tűnne el napokra.
márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Honnan a lópikulából tudnánk?

Én 50 éves vagyok, biztos nem írogatnék óránként valakinek, akit még sosem láttam.

Ha basszus az nem elég, hogy tudjátok egymás telefonszámát, már beszéltetek is élőben ahhoz, hogy találkozz vele és kiderüljön, mit akar, akkor semmi.

Tényleg érthetetlen, hogy itt kérsz tanácsot ismeretlenektől egy ismeretlen férfiról...

márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nős….
márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, nem kell óránként keresnie, de azért érdeklődhetne felőlem legalább naponta egyszer. Attól függetlenül biztosan lenne témánk az első találkozón is. De persze ez is egy jel, hogy nem keres csak 2 naponta.

Az biztos, hogy nem nős, de az már kevésbé, hogy hány vasat tart a tűzben.

márc. 18. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!