Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A konkrét helyzetben kialakulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A konkrét helyzetben kialakulhat szerelem a két fél közt ?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném tisztázni, hogy semmi nem volt köztünk és valószínű, hogy nem is lesz.


Szóval van egy nő akit úgy kb 1éve ismerek egy boltból.

A boltba ahol ő van nagyon ritkán járok be kb évente 4szer max.

Igaz a lányt nem ismerem nem kérdeztem meg a nevét se és ő se az enyémet de ha be megyek a boltba arra is emlékszik, hogy tavaly mit vettem nála és mit kérdezgettem tőle.Semmi személyeskedés nem volt tehát nem rohantam le őt csak mivel biotech boktban dolgozik(és ő is edzs) így volt miről kerdeznem őt.

Számomra egyébként szinpatikus és látszik israjta, hogy mintha szeretne is velem beszélgetni.

Meg olyan kissé félénk mintha zavarba lenne kissé mikor velem beszél vagy tetszenék is neki, nem tudom valószínű csak én gonfolom túl :) de mivel nem ismerem őt így nem alkothatok véleményt se.

Na Szóval látszik rajta, hogy kedves inteligens aranyos lány nagyon művelt ez részben tükrözi a beszélgetésben általam észrevet gesztusai is.

Add magára évek óta sportol.



Rólam annyit, hogy egyedül élek egy albérletbe.

Nem rég tettem le a jogosítványt, egy átlag autóm van egy átlag albérletet tartok fent.

Munka helyem van egy telepen állatok közt dolgozom.

Elég szagos a hely ugye én is szagosan keveredek haza nap mint nap.Társaságba nem igazán szoktam járni de nem vagyok elszigetelt se! Csak nincs kedvem bulizni meg parádézni.

Szóval átlagos vagyok semmi extra nincs bennem.


Egy ilyen beállítottságú 25 éves normális átlag férfinak lehet esélye egy fentebb nagyjából leirt igazából sokkal iskolázotabb "komolyabb" nőnél ?

Egyébként kinézetre is átlagos vagyok.


Mivel nem igazán volt ennyire össze szedett okos művelt lány az életembe nem tudom azt se, hogy egyáltalán szóba álna e velem a pénztáron kívül mikor ugye nem minden a "mindent a vevőért" szlogen.

Mivel még a nevem se kérdezte meg meg semmi olyan kérdés nem merült fel részéről felém ami alapján tudnék lépni.


márc. 18. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Nem állna szóba hasonló átlag férfival (nem szerelemre menne es csalódnátok csak egymásban)
Nem minden a pénz és egyebek szoval ebből lehetne szerelem is és egy normális kapcsolat is
8 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:

Egyébként max 27-8éves lehet a nő. Tehát max 2-3évves lehet tőlem idősebb.

De ezt pontosan nem tudom.

márc. 18. 19:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki, de azért tenni is kéne...
márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"A konkrét helyzetben kialakulhat szerelem a két fél közt ?"


"Az elején szeretném tisztázni, hogy semmi nem volt köztünk és valószínű, hogy nem is lesz."


Ha így leszögezed, hogy nem is lesz, akkor meg is válaszoltad a kérdésedet magadnak.

márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg sosem fogod megtudni.
márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És hogyan kellene lépnem felé?
márc. 18. 20:05
 6/9 A kérdező kommentje:

Mivel nem egy kategória a két fél így félek , hogy jobban számítana a látszat a pénz és hasonlók.

Ezért tartok ebben a helyzetben ettől a személytől.

Vagy legalább is a kezdeményezéstől.

De mivel nem volt barátnőm (mert nem éreztem azt hogy keszen állok) így jól jönne pár tanács, hogy hogyan kerülhetnék hozzá kissé közelebb és aztán még közelebb is?!

márc. 18. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Akinek van pénze,annak nem szamít,h a másiknak mincs. A végzettség meg nem számít. Találkozzatok ,beszélgessetek meg írj neki minden nap. Kb mintha barátok lennétek.
márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos én az ő nevét nem tudom csak ő tudja az enyémet.

Igy írni nem tudok vele.

Ha meg kérdezem legközelebb a nevét akkor mire indokoljak hogy tudjam felvenni a kapcsolatot vele ?

márc. 18. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány témát akarsz még nyitni erről?!
márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!