Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után meddig normális hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után meddig normális hogy?

Figyelt kérdés

Első telefon beszélgetésünk is csak pár perc volt. Amit furcsálltam mégis jött hogy tudjunk találkozni. Szépen váltunk el, jó volt a randi találka után úgy volt beszélünk telefonon, de ő nagyon aktív társasági életet él, megint mentek hozzá rokonok.

Továbbra is szépen váltunk el írásban is. De azóta nem írt, nekem kellene írnom?


márc. 19. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki.
márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a rokonlátogatás csak ok, hogy ne találkozzatok.
márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor történt mindez?
márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szep vonat lehet, ha igy futsz utana.
márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3# két napja találkoztunk.

4# velem ember nem volt még ilyen kedves randi alatt és olyan könnyű volt vele minden nyilván szeretnék még vele lenni.

És találka után találta be a rokonság.. előtte eljött hozzám.

márc. 19. 10:02
 6/11 A kérdező kommentje:

Szóval igen úgy volt randi után felhív de jött a rokonsága látogatóba így nem tudott hívni. De írásban leveleztünk kicsit aznap. Ott is szépeket irt nekem. Én vagyok a nő.

Nem tudom jó e ha én írok rá…

Ő köszönt el levelezésben… szóval ő irt utoljára. (Nem sok randim volt még)

márc. 19. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, írt neki. Én nem hiszek abban, hogy mindig csak a férfi írjon. Ez nem "utána futás". A pasik is szeretik érezni az érdeklődést, azt, hogy fontosak.

Én mindig ehhez tartottam magam, a jelenlegi kapcsolatomban is én voltam, aki írt, kedveskedett, és neki jólesett az érdeklődésem.

márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.
márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Rengeteg naiv es ketsegbeesett no van, akit szabadon hulyitenek a ferfiak. Egy kis kedvesseg es maris lehet idomitani oket a ridegtartashoz. Persze panaszkodnak, de megszokjak. Te is ilyen vagy.
márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja igen és randi után eleve én írtam neki, így sem gáz ha megint en írok?

meg én nem vagyok kétségbeesve ha csak szex jönne össze én annak is örülnék. De nyilván jobb lenne kapcsolatra összejönni.

Vagy várjak még pár napot és ha nem ír könyvelhetem el hogy ebből csak laza lehet?

márc. 19. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!