Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők többsége tényleg felszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége tényleg felszínes és pofára ítél?

Figyelt kérdés
márc. 22. 20:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
Internetes társkereső alkalmazásokon igen.
márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Igen. És a férfiak is.
márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mi nők ilyen szemetek vagyunk, 😵🤣de ti férfiak, TI!! szerencsére nem! 🤣 Nektek nem fontos a kulső. Hat hogyne! 🤣
márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki pofára megy. Te is.
márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
8%
Az a legfélelmetesebb, amikor egy orvos az nő, mert szimpátia alapján előfordulhat az is, hogy aki nem szimpi a doktornőnek, azt felületesebben kezeli, mint azt, aki szimpi neki... A nők ilyenek, ilyen komoly pályára, mint az orvosi pálya, meg kellene nézni, melyik nőt engedik, és melyiket nem.
márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki elsőre fotó alapján dönt, viszont egy férfi előbb köt kompromisszumot, külsőben távolságban, életkorban, mint egy nő,mert utóbbi várja a szöke herceget még ha évekig mem talál senkit. Erre a jó példa egy eheti ismerkedési próbálkozásom. Egy olyan nő mondta rám,hogy nem vagyok az esete, aki 6 éve nem talál magának senkit. Bármilyen hihetetlen,de nem izgatott a dolog, sejthető az ilyen annál, aki csak az arcáról tesz fel fotót. Majd másnap megtudtam, hogy a 156 centis magassága mellé 120 kiló, és még ő is válogat. Nem vagyok top pasi, de csúnya és kövér se.
márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 shortcel165 ***** válasza:
16%

Én nem vagyok felszínes és nem pofára megyek.


Pl.


Ha választani kell nyávogós, műkörmös, nem túl eszes, de barbietestű csaj1, és enyhén túlsúlyos, kicsit nerd, átlagos arcú, de okos csaj2 közül, akkor én több okból is csaj2-re megyek tök simán, különösebb gondolkodás nélkül.

márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki arra ítél amire szeretne és ez ellen egy mihaszna incel sem ágálhat. :D


Egyébként kár pattogni ilyen miatt, mindenki olyan párt keres alapvetően akihez vonzódik, nem értem ez miért fáj sokaknak.

márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

" A nők ilyenek, ilyen komoly pályára, mint az orvosi pálya, meg kellene nézni, melyik nőt engedik, és melyiket nem."


Azt nem kéne megnézni, hogy melyik férfit engedik ilyen komoly pályára? :)

márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
3%

"Azt nem kéne megnézni, hogy melyik férfit engedik ilyen komoly pályára? :)"


Nem vicc, sajnos mivel az orvosom nő, és nem vagyok neki valószínű szimpi, már többször célozgatott rá, hogy minek megyek hozzá a nyavajáimmal... Hogy lehet ilyet orvosi pályára engedni?...

márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!