Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is úgy látjátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy az emberi kapcsolatok többsége felszínes?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de én úgy látom, hogy az emberek többsége végtelenül felszínes, irigy,képmutató,rosszindulatú,vagy buta.

Én elsőre mindenkihez pozitívan állok, nincs bennem előítélet, de aztán mindenkiben csalódnom kell, egyszerűen nem értem, hogy most akkor velem van a baj, vagy mi van.

Mivel jó adottságaim vannak, így sok lánynak bejövök, könnyen teremtek kapcsolatot, kedvelnek az emberek, de egy idő után mindig rájövök, h valójában nem is engem kedvelnek, hanem csak valami érdekből vannak velem, most legyen szó éppen barátságról, vagy párkapcsolatról. Egy kezemen meg tudom számolni azokat, akik mindenféle érdektől mentesen vannak jóban velem.

Az a durva, h néha a legmegdöbbentőbb okból keresik a társaságom, pl. egy társaságban én úgymond ilyen menő arcnak számítok és volt aki csak azért volt jóban velem, h mások lássák, h ő velem milyen jóban van, mert az amolyan presztizs, de amikor nekem valami bajom volt és számítottam volna a segítségére, akkor rám se szart, nem is érdekelte, hogy mi van velem.

Nem tudom, h most tényleg ennyire rossz a helyzet, vagy velem van a baj, de én nem értem ezt mérhetetlen felszínességet, amit ebben a világban tapasztalok, és nem vagyok hajlandó csak azért beállni a sorba ,mert mások is így viselkednek, csak hát így nagyon nehéz igaz barátokat találni, komoly párkapcsolatot meg aztán pláne.


2018. dec. 3. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.


Honnan tudod te így külső szemlélőként, hogy milyenek az adott párkapcsolatok? Honnan tudod, hogy azok felszínesek? Nem biztos, hogy amit látsz, az a valóság is egyben. (Pl. van aki nem tesz fel fb-ra képeket a párjáról, akkor ezek szerint akkor ő vagy szégyelli, vagy nem is szereti? De még ugye véletlenül se az, hogy magánügy.)

2018. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én csak azokról a párkapcsolatokról tudok nyilatkozni, ahol mindkét félt nagyon jól ismerem, és azok bizony felszínesek, vagy hát nem tudom, azt minek lehet nevezni, ahol az egyik fél orrba szájba csalja a másikat, aki ezt tudja, vagy legalább sejti, de nem teszi szóvá, mert így jó anyagi körülmények között élhet...és ez csak 1 példa a sok közül, akiket ismerek.
2018. dec. 3. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:

"aki ezt tudja, vagy legalább sejti, de nem teszi szóvá, mert így jó anyagi körülmények között élhet"


Azt én nem felszínességnek nevezem, hanem k..rvának, nulla önbecsülésű személynek és papucsnak. Esetleg szereti, ha megalázzák, plusz egy nagyon gyenge jellem.

2018. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

az érdek nem feltétlen baj. ha azért van veled, mert az érdekei ezt kívánják, de amúgy kedvel, meg érdekes vagy neki, akkor az lehet rendben.


meg azt nem érezem abból amit írsz, hogy te igazán kedvelnéd azokat az embereket akikben csalódsz. inkább azt érzem, hogy adsz nekik esélyt, hogy elnyerjék a kegyeidet. kicsit túlzok, értsd jól.

2018. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól látod. De tudod ki ír ki ilyenről kérdést, tudod ki hangoztatja ezt, ki foglalkozik ezzel? Aki önmaga is ilyen! Szóval nézz tükörbe.


Nem egy ilyen embert ismerek aki más szemében a szálkát is, a sajátjában meg a gerendát sem....

2018. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Az emberi kapcsolataink tükröt mutatnak nekünk. A helyedben arra keresném a választ, hogy te mikor élted meg felszínesen a kapcsolataidat? Rád lehetett-e számítani, amikor baj volt?
2018. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tapasztalom ezt, eddigi barátnőim, a baráti köröm (beleértve a barátaim párkapcsolatait) is mind őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatok voltak vagy azok is jelenleg.


Lehet rossz helyen keresgélsz vagy rosszul állsz az emberi kapcsolatokhoz.

2018. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez így van sajnos, de én mindig törekszem arra, hogy a természetünk is illedjen egymáshoz, mert ez tartja meg a szerelmet, szeretetet, tiszteletet, stb. Keményen meg kell azért "dolgoznom", hogy megismerjem jobban, miért és kivel illünk jobban össze, de megéri szerintem.
2018. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem csak mély, értelmes emberi kapcsolataim vannak, akik nem ilyenek, azokhoz nem kötődöm, nem alakítok ki velük semmilyen kapcsolatot.
2018. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Az emberek nagytöbbsége csendes kétségbeesésben élik le az életüket."
2018. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!