Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztetek már ilyet, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Hetek óta randizom egy sráccal, nagyon szimpatikus, jól érzem magam vele, amikor vele vagyok, örülök, ha megcsókol, de ha nincs velem egyáltalán nem hiányzik, és nem várom annyira, hogy találkozzak vele. Mindig ő kezdeményezi, hogy randizzunk. Nem érzem, hogy szerelmes lennék, de ha vele vagyok jó vele nagyon. Eddig ilyet nem éreztem, vagy nagyon odavoltam valakiért, vagy már az elején éreztem, hogy csak barátság lehet belőle. Ez a mostani viszont szokatlan érzés, és emiatt nem is merek továbbmenni a csóknál, de játszani sem akarok vele. Nektek volt már ilyen, hogy nem tudtátok eldönteni? 31N
márc. 25. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, aztán alakul valamerre.
márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a bajom, hogy találkozgatunk már hetek óta, de bennem nem alakul ki semmi. Ha randizunk nagyon jól érzem magam, de egyébként egyáltalán nem hiányzik, nem érzem azt, hogy arra vágyok, hogy vele legyek.
márc. 25. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismétlem: ha találkozgattok - majd alakul valamerre.

Ám, ha nem vonzódsz hozzá, akkor ne találkozz vele. Csakhogy most magad sem tudod, mit is érzel iránta, habozol. Ezért javaslom, hogy randevúzzatok és majd kialakul.

márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak barátként tekintesz rá, mint férfi nem érdekel. Te döntud el hogyan tovább.
márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha csok jol esik tole,egyetelmu,hogy vonzodsz hozza. Az,hogy nem hianyzik,azt jelenti onallo vagy,van sajat eleted: van hobbid,munkad,sportolsz a talalkozok kozt. Ez lenne a normalis alapallas.

Lehet felelem a csalodastol is,ami lassitja az erzelmek kialakulasat. Ne gorcsolj ra erre. Szerintem telhesen eleg,ha jol erzed vele magad. Nem kell tobb. Legalabb el tudod engedni vele magad es nem izgulsz talalkozas elott.

márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem mindenki ugyan olyan.. neked nem hianyzik mert meg nem az eleted resze, talan ez lenne a normalis alapjaraton.
márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#2:


Ezek alapján hagyd őt elúszni. Nincs meg a kémia.

márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!