Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kémia működhet akkor is ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kémia működhet akkor is ha nem egy anyanyelvet beszéltek?

Figyelt kérdés

Külföldön fogok randizni egy sráccal aki nagyon kedves, de mégis félek tudom-e magamat adni (angolul) nem okoz gondot a nyelv, de nincs nagyon erős C1 tudásom, ellenben szinte mindent megértek ami nem nagyon durva téma (pl atomfizika) kifejezni is nagyon jól megy magam.

De mivan ha nem elég jó a nyelvtudásom egy ponton túl?

Vannak mély kinti barátságaim, olyab mintha az anyanyelvi barátaimmal beszélgetnék, de vannak pici nyelvtani hibáim.

A srác nagyon tetszik, nagyon kedves, tinderről ismerem de mégis mivan ha nem tudom magam adni?

Volt már két randim angolul, ott akartak velem folytatást (én voltam az aki elutasította őket)

Min múlik ez? Hogy mennyit kérdez, mennyire érdeklődő?

Őszintén elég sok randin túl vagyok már de ehhez nagy reményeket fűznék és izgulok:D

24/L



márc. 25. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert te azt hiszed hogyha profi nyelven beszélsz angolul, vagy azonos lenne az anyanyelv akkor tuti működne a kémia/vonzalom? Nem való neked párkapcsolat ha ilyeneken agyalsz. Éretlen vagy hozzá.
márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 minek kommentelsz ide? Felesleges amit mondasz. Volt már hosszabbtávú párkapcsolatom, egyszerűen csak sosem volt mélyebb intim kapcsolatom valakivel idegen nyelven, és csak megkérdeztem ezt, te meg jössz azzal hogy éretlen vagyok😅
márc. 25. 15:50
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Persze, ha ráéreztek egymásra, lényegében nincsenek nyelvi akadályok, így még fejlődni is fogsz, ha kitudod fejezni magad, az már nyert ügy. Én is a B2es angolommal beszélgetek a párommal, és sose volt azzal gond, hogy nem tudtam valamit elmondani, amit szerettem volna. A kémia pedig hihetetlenül jól működik, mint még soha egy páromnál se, hiába beszéltük ugyanazt az anyanyelvet;)
márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Az eros kemia ,majd a jo szex minden konfliktust eltorol es minden nyelvtani hibat feledtet. Igazabol veszekedni se nagyon tudtok,ha nagyon eros a vonzodas. Menjel ,probalkozz.
márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
szeretned ha lenne kemia mi ? ki cuccolna hozza ingyen lakhatas kulfoldi melo , jobb fizetes ..
márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Egy barátunk lánya így ment külföldön férjhez. Más az anyanyelvük, angolul beszélnek egymással.
márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Peter_mota ***** válasza:
85%
Válasz röviden: igen.
márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Hajaj, de még mennyire. Az ilyen kapcsolatoknál pont az szokott lenni, hogy a fizikai vonzalom megvan/marad, de a nyelvi korlátok miatt a szellemi kapcsolatnak annyi.
márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
csóz jor desztini
márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kémiának semmi köze a beszédhez
márc. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!