Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos ez egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos ez egy párkapcsolat elején? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtem egy sráccal. Az első randin nagyon jól éreztem magam, a kémia is nagyon jó volt, így megvolt az első csók is. Azóta is találkozgatunk, már nagyjából 3 hete, de rengeteg kételyem van vele kapcsolatban.

Először is, lényegében napközben alig beszélgetünk. Messengeren van, hogy csak napi 6-7 üzenetet váltunk, nekem többre is lenne igényem, de ő sokat dolgozik, vagy nem tud úgy válaszolni. Egyszer se javasolta még, hogy telefonáljunk, vagy szeretné hallani a hangomat, és nem akarok én lenni a kezdeményező.Amikor ír, akkor egyébként érdeklődik, meg mesél, stb.

A másik, hogy nem igazán dícsér meg, ami hiányzik, és ezt említettem is neki. Van egy elég nagymértékű önbizalomhiányom, szóval valószínű ez az én hibám is, de kb egyszer se hallottam tőle, hogy de szép vagy, de csinos vagy, pedig ugye direkt kicsinosítom magamat neki. Ha képet küldök, megjegyez rajta valamit( pl, egy dologról, ami a háttérben van, vagy hogy jobban áll a kiengedett haj), de nem kedveskedést. Úgy érzem, egy kapcsolat elején ennek meg kéne lennie, én szoktam bókolni neki, vagy írom, hogy hiányzik, de ő magától sose.

Vannak kis gesztusok, amik jól esnének, de nem tudom, lehet ezt is csak én reagálom túl. Kb 15 percre lakik kocsival a munkahelyemtől, múltkor beteg voltam, és említettem, mennyire éhes vagyok, ő meg hozzátette, hogy hmm, ő éppen most főz, de eszébe se jutott, hogy behozzon nekem egy tányérral. Apróság, de jól esett volna.

Nemrég elutaztam egyedül, ugyan érdeklődött mi van velem, de egy képet sem kért eddig, hogy mutassak neki.

Túlreagálom? Gyerekesek ezek az érzések? Előtte csak egy hosszabb meg egy elég rövid kapcsolatom volt, de valahogy úgy érzem, egy ismerkedés elején valahogy jobban kéne igyekeznie...

Mikor kettesben vagyunk, jól érzem magam, a kémia továbbra is megvan, de lehet ez túl kevés hosszútávon...

Szerintetek?



febr. 7. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ilyen ferfit fogtal ki, visszafogott, kevesebbet beszelo.

Eloben minden klappol? Ha igen, akkor inkabb szemelyes beszelgetest kedveli jobbat

febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem érdekled őt túlzottan és jogosak a félelmeid ezzel kapcsolatban. Az is lehet van neki más aki elörébb van fontossági sorrendben, és te vagy az aki talonban van tartva.

Hány évesek vagytok?

febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem, mások mit értenek a kémia alatt. Nekem pont azt jelenti, hogy meglep kajával, mert egyre jár az agyunk például. Nem azt, hogy bizsereg tőle.
febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"már nagyjából 3 hete"

Mit vársz? Találkozzatok személyesen, beszélgessetek, ismerkedjetek, menjetek ide-oda, csináljatok együtt dolgokat.

febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez szúrta meg a szemem. Könyörgöm 3 hete, még csak ismerkedtek! Mit vársz írjon neked verset???
febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Az én barátom sem az a teperős, kezdeményezős típus így 6 hónap után, de az elején még lelkes volt! Úgyhogy nem mondom h nem jogosak az érzéseid, mert én is bizonytalan vagyok :/
febr. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem reagálod túl. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is volt egy ilyen exem, aki így viselkedett és kiderült, hogy nem szeretett soha (és csalt is de az nem feltétele ennek a viselkedésnek). Pont ugyanez volt, nem írt napközben, csak ha én írtam akkor válaszolt órák múlva egy szóval, de vissza nem kérdezett volna, nem bókolt, nem tett értem meg semmit.


Arra nem nagyon lehet kifogás, hogy nem keres napközben. Hacsak nem orvos és nem a 16 órás műtéte miatt nem írt, akkor nem tudom elfogadni. Minden munkahelyen van szünet, akkor lehet telózni. Ebédszünet is mindenhol van. Ha nincs akkor legyen szíves munkahelyet váltani mert a jogait sértik. Aztán mi van munka után? Tényleg nincs ideje ha tömeggel jár telefont nyomkodni? Vagy amikor hazaért tényleg annyi dolga van, hogy képtelen veled beszélni egy fél órát? Oké tegyük fel nem szeret chatelni, bár akkor jó hülye ha Tinderen akart csajozni :D Akkor miért nem hív fel? Az első hónapok pont azok, amikor 0-24 a másikkal akarsz lenni, mindent tudni akarsz róla, folyton rá gondolsz, oda vagy érte. Ő meg leszarja, hogy neked milyen napod volt, neki nem hiányzol annyira, hogy nap végén felhívjon. A talik persze, hogy jók, mert azért vagy neki, hogy ne unatkozzon és így legalább elfoglalja magát. Hidd el nem keveselnéd hogy nem ír ha felhívna legalább. A másik, hogy nem mondja, hogy szép vagy. A kisfiúknak ez az első, amit elmond az apjuk, hogy egy lánynak azt kell mondani, hogy szép. Nekem mindenki legkésőbb a 3. randin mondta (kivéve ez a hasonló exem, ő soha). Ha nem értékeli a képeket amiket küldesz az is baj. Az én párom szinte mindennap írja munkában, hogy küldjek képet. Pedig együtt élünk, pár óra múlva lát élőben, mégis előbb akar és nem a régieket nézegeti, hanem frisset akar. Ha szeretne téged a párod akkor vitt volna levest, vagy ha nem is azt de valamit tett már volna érted. Csak hát leszarja az egészet...


Úgyhogy én nem védeném, mert a legalapabb dolgokat nem teszi meg. Ha a kapcsolat eleje ilyen, milyen lesz később? Ha a legnagyobb rózsaszín köd idején nem érdekled, gondolod, hogy egy év múlva fogod? De ez nem a te hibád, találnál jobbat, olyat, aki szeret, csak ő pont nem ilyen, szerintem eleve nem volt nyitott egy új párkapcsolatra, csak egy kicsit társadalmi elvárás, hogy legyen, meg ő se akar folyton unatkozni.

febr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Egyszer volt olyan, hogy volt egy szexkapcsolatom (vele pont azért csak szexkapcsolat volt, mert érzelmileg nulla pasi volt, de a szex jó volt vele), és elmentem randizni egy másik fiúval. A randi után beteg lettem. Az első pasi válasza erre: oh derossz, jobbulást, a másodiké összvissz egy randi után: mit hozzak neked?


Ez alapján döntsd el, hogy kell-e neked a pasi, ha már így az elején sem törődő. Teljesen jogos a megérzésed, nekem se tetszene, ha a randipartnerem/párom nem dicsérgetne, bókolgatna, nem lenne gondoskodó, és ha nem hívna fel soha telefonon, ha napokig nem látjuk egymást. Az igyekezet hiánya annyit jelent egy pasinál, hogy nincs oda érted.

febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha az elején ilyen nem érdemes vele foglalkozni.
febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól hangzik, és nincs okod nagyon panaszra. Ha sokat dolgozik akkor nincs ideje mindig a telefont bújni. Ezen ne akadj ki. Visszafogott csendes férfi, aki lassan lendül bele a kapcsolatba. Szerintem hamarosan dícsérni is fog, csak még nem ismerte meg annyira az igényeidet. Próbálkozz még vele. Ha nagyon zavar, a döntés a te kezedben van.
febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!