Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan működik a Facebook dating?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik a Facebook dating?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok esetleg?

Koszonom


márc. 25. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Szarul!

Szívesen.


Viccen kívül, egy kalap kula. Aláírom, hogy átlagos/az alatti vagyok, de amióta megjelent, egyetlen párom sem volt ott (F).

márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Úgy, hogy felregisztrálsz, próbálsz lányokkal ismerkedni, de nem fog menni, mert ők csak a legjobban kinéző férfiakkal hajlandóak elkezdeni chatelni. Felcseszed magad agyilag, hogy egyszerűen lehetetlen egy randit leszervezni és törlöd magad idegből.


Így működik.

márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Úgy, hogy felregisztrálsz, próbálsz lányokkal ismerkedni, de nem fog menni, mert ők csak a legjobban kinéző férfiakkal hajlandóak elkezdeni chatelni."


Te is csini lányokkal ismerkedsz, marha.

márc. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy mint a Tinder, 1X látod a nőt aztán többet nem, és pont ugyanazokkal találkozol ott is mint a többi társkeresős oldalon. Max annyi előnye van, hogy ingyenes, és a fotója alá tudsz írni, amire aztán vagy válaszol vagy nem, illetve látod ha vannak közös ismerőseitek.
márc. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, mint a többi hasonló társkereső. Nekem szerencsém volt.
márc. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már szivecskéztem több lányt is, de nem viszonozták. mert ugyebár a rendszer csak akkor engedi a beszélgetést, ha mindkét fél szivecskézi egymást.

Ez egyébként általános jelenség azon a felületen, v egyszerűen csak nem tetszettem azoknak?

Tényleg jó lenne, ha vki saját tapasztalatokat is írna, nem csak véleményt...

márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Pont ugyanannyi esélyed van azon a felületen ismerkedni, mint a többin. Én beszélgettem mindhárom ilyen társkeresőn (ezen , Badoon, és Tinderen), de mindegyiken ugyanaz a helyzet, nem az oldalon múlik, hogy egyiken sikeresebb vagy a másikon meg nem. Sajnos egy jó fotó itt is a fő ütőkártya.

48F

márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!