Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes próbálkozni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni olyan csajoknál, akik éppen dolgoznak?

Figyelt kérdés

Kifejteném mi a probléma. Szóval van, hogy mondjuk elmegyek egy kávézóba és megtetszik egy ott dolgozó alkalmazott. Na most nekem nem okoz gondot kezdeményezni és beszélgetni a hölgyekkel, azonban, mivel az illető a munkahelyén van, nyilván nem állhat le valakivel beszélgetni, különben kapna a fejére. Ugyanakkor a legtöbb nő nem fog igent mondani egy találkára egy vadidegen pasival, mielőtt nem beszélgettek pár szót (nem vagyok egy adonisz, szóval a "igent mondanak, ha nagyon helyes vagy" opció nem játszik). Ilyenkor hogyan érdemes közelíteni?


"Tudom, hogy most nem állhatsz le beszélgetni, de szívesen megismernélek, ezért örülnék, ha bejelölnénk egymást Facebook-on és ha nem vagyok szimpatikus, max letiltasz." Ez így valid lenne?



márc. 27. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Idegennek miért adják meg a facebookjukat?
márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BeefEater ***** válasza:
70%

Ne facebookot kérj, hanem csak kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve veled később találkozni. Ha igent mond, akkor a logisztikát már megoldjátok.


Jah, és ha nemet mond akkor is udvariasan köszönd meg és ne zaklasd többet.

márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak jogos a kérdése, de úgy gondolom, hogy hamarabb adná meg, mint a telefonszámát. Plusz simán letilthat, ha nem tetszem neki. Volt is már erre példa egyébként. Mármint arra, hogy megadták, nem arra, hogy letiltottak. lol
márc. 27. 15:19
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
De izgi lesz neki. Plusz egy muki, akinek megmoccant rá a farka.
márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a másodiknak is a választ, természetesen, nem áll módomban zaklatni senkit.
márc. 27. 15:19
 6/11 A kérdező kommentje:
Izgi lesz neki igen, mert a nők bírják azokat, akik kezdeményeznek. :) Te viszont egy kis megkeseredett nyomi vagy, aki csak online mer beugatni.
márc. 27. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"hamarabb adná meg, mint a telefonszámát"


Hát, nem randizok, de a facebookon az egész családom fenn van, tuti nem adnám meg valakinek, akinek tetszik, ahogy visszaverem a fényt.

márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok, nő, és élőben is "beugatok" bárkinek.
márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4-es, jó neked. Nem kell majd csodálkozni azon, hogy téged soha nem fog megszólítani egy pasi sem és majd hogy úgy maradsz egyedül, mint a huzat. :) Ez volt az utolsó kommentem, amit rád pazaroltam.
márc. 27. 15:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne kérd tőle a Facebookot, csak annyit mondj, hogy szívesen meginnál vele valahol vele valamit. Ha nemet mond erre akkor csá.
márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!