Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan pasi, aki annyira vállalhatatlan arcra/testalkatra, hogy sosem szándékozott próbálkozni a csajoknál?

Figyelt kérdés
Ha definiálni kellene azt a tipikus "férfit", akiben egy cseppnyi vonzerő sincs az kb. én lennék. Ezzel tisztában vagyok 13 éves korom óta, a legdurvább, hogy a serdülőkor alatt szó szerint semmit nem változtam, csak borostám lett. Emiatt az önbizalmam érthető, hogy a nullán van és sosem próbálkoztam ismerkedni, hogy legalább az a minimális önbizalmam megmaradjon, ami egyáltalán életben tart. Ha van még rajtam kívül ilyen férfi (akár nő is), akkor soroljátok fel, hogy mik azok a tulajdonságok, amelyek miatt ti is teljesen feleslegesnek tartottátok az ismerkedés legkisebb szándékát is!

2016. jún. 16. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Képet kérhetek? Így eléggé vaktában tudok csak írni!
2016. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Azt hittem már egyedül vagyok ezzel, én is ilyen férfi vagyok. Mik azok a tulajdonságok,amiért én feleslegesnek tartom az ismerkedést? A kib..ott ronda fejem, semmi más.
2016. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vagyok, bár az arcommal valamennyire megbarátkoztam, de a testalkatom miatt igazából nem látom esélyét, hogy vonzónak találjon egy nő. Egyébként szerencséd van, mert nekem még normális arcszőrzetem sincs, csak ilyen nagy ritkás, amit le kell vágnom.
2016. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, mitől lesz vonzó igazán egy férfi? A viselkedése alapján. A külső max megfog, de a belső az, ami megtart.
2016. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
ja, csakhogy ha a külsőmmel nem tudom megfogni a nőt,akkor b..hatom a belsőmet.
2016. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

srácok én egyáltalán nem vagyok egy álompasi, de próbáljatok már kicsit pozitívan hozzá állni. Önsajnálattal semmire sem mentek, veszíteni valotok nincs :) hajrá :)

21f

2016. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Hatosnak többször is nyomtam volna tetszik gombot!
2016. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#4: Óriási tiszteletem annak a nőnek, aki figyelmen kívül tudja hagyni, hogy egy 12 éves testbe zárt 24 éves vagyok és csak a belsőm érdekli. Kb. így nézek ki: [link]

Csak ehhez még képzelj el egy kis láb- és mellszőrzetet és egy kicsi fejet borostával, bamba ábrázattal.

Egyébként óriási közhely, amit írtál de tök mind1, felpontozlak. :)

2016. jún. 16. 20:06
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Majd ha a nők nem úgy fognak kapásból rám nézni,mint egy undorító leprás féregre, akkor megpróbálok pozitívan hozzá állni a dolgokhoz, de addig ne kérjen senki se lehetetlent!
2016. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha van szőr egy férfin, az férfias! A leborotvált férfi engem meztelencsigára emlékeztet!
2016. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!