Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 400 match Tinderen pár nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 400 match Tinderen pár nap alatt sok? 26N

Figyelt kérdés
Napi pár perc swipeolás alatt

márc. 31. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen, az már dubai-kompatibilis.

Egyébként nem, jól nézel ki, el tudtad adni magad.

Aztán ebből mennyi lesz a tartalmas kapcsolat az más kérdés...

márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hapsinak az, egy 26 éves nőn meg nem lepődöm meg.
márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"egy 26 éves nőn meg nem lepődöm meg."

Egy JÓ nőn én sem. Nekem rondaként töredéke sem volt.

Szóval kérdező, ez annak ékes bizonyítéka, hogy baromi jól nézel ki, légy hálás a patent genetikáért.

márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én egy átlag nőn nem lepődöm meg #3as. Nagy valószínűséggel a kérdező is az. Rondából és csudaszépből van a kevesebb. Férfiak közt is.
márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
#3 vagy a patent genetikáért, vagy a filterekért xD Nézd meg a Tinder női oldalát, a 90%-uk olyan szétfilterezett képeket rak ki, amin kinéznek 10/10-esnek, valóságban meg jóindulattal megütik a 6/10-et. Én ezért hagytam abba a tinderezést, mert nem vagyok hajlandó feltuningolni a képeimet és hazugsággal indítani az ismerkedést, így viszont nincs sok esélyem a sok kamus mellett. De élőben tök jó pasiknak tetszem és ez a lényeg.
márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyébként én észrevettem azt, hogy rengeteg nőnek van olyan képe, ami tihanyi apátságnál készült, (szinte minden 2., nekem ez nagyon fura) Aztán jönnek a párizsos és az olaszos nyaralós képek, meg vannak még síelős képek. Ezek nagyon gyakoriak. Fura.
márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5: Ebben is lehet igazság, ugyanakkor azt nem gondolnám, hogy filterrel jelentősen(!) módosíthatóak az arcvonások, vagy A-s mellekből C-seket lehet generálni... Szóval azért kell egy jó alap.

De amúgy egyetértek, ez azoknak a terepe - nők közül is -, akik nagyon ütős képeket tudnak felmutatni. Natúr fotókkal, nem műre/instapozitívra tuningolt külsővel esély sincs. Ez annak szívás igazán, akinek amúgy élőben nincs lehetősége ismerkedni. Nekem sincs, mondjuk nekem a rondaságom miatt mindegy is. De ha elképzelek egy átlagos nőt, aki home office-ban dolgozik, nincs közösségi hobbija stb., tehát csak a társkeresők maradnak, amiken meg ez megy...

márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

“ Ebben is lehet igazság, ugyanakkor azt nem gondolnám, hogy filterrel jelentősen(!) módosíthatóak az arcvonások, vagy A-s mellekből C-seket lehet generálni”


Dehogynem. Konkrétan egy másik személyt lehet faragni magadból filterekkel :D

márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

400 match? Azt jelenti, hogy néhány nap alatt találtál 400 pasikát, akivel kettyintenél?

És akkor még a férfiakat fikázzák, hogy "bárkivel összefeküdnének, bürühüü"...

márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9# feltételezve, hogy nem fizetett elő.

Ha az ingyenest használja, akkor valóban jobbra kellett húzni azokat, akikkel matchelt, ami tényleg szép teljesítmény.


Biztos nem dicsekedni jött a kérdező, hanem komolyan nem tudja eldönteni....

márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!