Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakinek 33 évesen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 33 évesen volt több barátnője (kb. 4), mind aránylag hosszútávú volt és egyébként egész jó nőkkel, nyilván minddel szexelt is, az akkor nem lehet extrém ronda?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek meggyőződése hogy ő ronda és nem kell senkinek :D Mondtam neki, hogy ha annyira k.rva gáz lenne, akkor 1 nője sem lett volna, de nem hiszi el. Nyilván nem top pasi, de ő konkrétan átlag alattinak tartja magát (mégis átlagos vagy átlag feletti női voltak...)


Azt mondjuk tudom, hogy középiskolában sokan b.sztatták a külseje miatt.


Ti mit gondoltok?


ápr. 2. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Átlagos lehet gondolom, csak ő azt hiszi, aki nem egy Timothee Chalamet az ronda.
ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ugyanis ha mutatnál magadról képet számomra külsőre simán lehetsz extrém ronda. De más szerint nem biztos.
ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magamról nem mutatok, mert nem rólam szól a kérdés, róla meg nem tudok, mert nincs fent róla kép, meg nem is lenne fair a képét mutogatni.
ápr. 2. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Vak vezet vilagtalant. Amig a kuksore vagytok kattanva, addig egyikotok sem lat.
ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te az az igen ritka kivétel vagy, aki alulértékeli magát. (A pasik erősen túlértékelik magukat általában.)
ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:

Egyszerűen nincs elég önbizalma, lehet, hogy jelenleg csalódott, szar lelkiállapotban van és azért gondolja így. Amúgy olyan igazán extrém ronda ember nagyon-nagyon kevés van. Ő is legalább 4 nőnek tetszett, biztos fog még soknak. Ez ilyen. Nem tetszhetünk mindenkinek, de ettől még nem lesz az ember ronda. :D

Az amúgy szomorú, hogy sokan végig se olvassák a kérdésed normálisan...

ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő tarthatja magát extrém rondának, ha van valami magán, ami saját magának NAGYON nem tetszik. De társadalmi szinten objektíven nem az.
ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attòl, hogy valaki ronda, még lehet több hosszù távù kapcsolata. A kettő nem függ össze
ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!