Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen van esély tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van esély tényleg hosszútávú párt találni?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég kezdtem ezt a Tinder dolgot, de már most azt látom, hogy a legtöbb ember, akivel matchelek nem igazán akar beletenni a dologba semmit. Pedig leírás meg képek alapján mind normálisnak tűnnek, de mintha annyira nem érdekelné őket a dolog. Akkor mi értelme Tinderezni meg like-olni, ha utána rá se írsz vagy vissza se írsz? Már az se válik be, hogy én írok először, sőt valakitől megkaptam, hogy fura is vagyok, mert lányként először írok. Pedig többfelől is jött, hogy nem vagyok egy unalmas vagy ronda lány. Akinek van sikersztorija, az kérlek írja már le, hogy mennyi időbe telt neki, illetve csinált-e valamit, amitől komolyabban vették a dolgot a fiúk.

22/L


2023. febr. 8. 21:42
 1/10 anonim válasza:
18f vagyok, most majdnem lett egy alakulóm. Sokmindenbeb egy hullámhosszon mozgunk de sajnos el fog költözni az országbmásik végébe, és így a 0. lépcsőfokon felesleges erőltetni ezt a távkapcs dolgot
2023. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
tinderen max egyéjszakásat lehet találni
2023. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kevés rá az esély, legtöbb esetben füst
2023. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen
2023. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként még rosszabb az ilyen app-okon. Egészen biztos vagyok benne hogy a női felhasználók egy része kamu account, egy másik nagy része pedig csak azért van fent, hogy megkapja a napi önbizalom adagját.

Ha véletlen ritkán van is egy match, akkor se válaszolnak legtöbbször. Persze lehet csak én vagyok ronda.

2023. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nálam pedig férfiként ha matchelek végre valakivel és érdeklődök, akkor csak olyan válaszokat kapok, hogy azjó meg aha aztán pedig 1 mondat után szó nélkül visszavonják a matchet és lelépnek :D

27F

2023. febr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt mongyák van
2023. febr. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányként ha egy elhízott igénytelen kukaszökevény vagy is jobbra húznak napi 20-an amiből csak szelektálni kell.

Inkább azt a kérdést tedd fel mennyire vagy jó emberismerő.

2023. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hatos, a kilencven százaléka ilyen, aztán meg csak pislognak :D
2023. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 a 10 ezerhez
2023. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!