Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes dolog utálni a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes dolog utálni a nőket amiért felszínesek, vagy ez rossz emberré tesz engem amiért ezt az oldalukat nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés
Tehát megfigyeltem, a reakciójuk nagyban függ attól, hogy milyen egy férfi külső megjelenése. Ha jó akkor nyájasak, ha nem jó akkor nem kedvesek, semmi mosoly.
ápr. 3. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolnám, hogy utálkozni barmikor is helyes, vagy egészséges dolog. Ugyanakkor, az a szép a jelen korban, hogy, nem csak jogod van hozzá, de annak megfelelően, hogy épp kit gyűlölsz, nők, férfiak, romák, zsidók, arabok, asztro hívők, húsevők, vegánok, zöldek, vagy épp multik, tuti megtalálod a többi hasonszőrűt és közösségé válhattok. Így, bármennyit gyüllölködsz is, bármi miatt, sose leszel egyedül.
ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1


Persze azt tudom, hogy nem jó meg nem helyes, de tudod amikor például vannak a tolvajok, és őket gyűlölöd a morális iránytű hiányuk miatt akkor úgy érzed, hogy jogos.

ápr. 4. 00:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább magadat utáld amiért olyan vagy, mint amilyen.


Én is ezt teszem.

ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

"Ha jó akkor nyájasak, ha nem jó akkor nem kedvesek, semmi mosoly."


Mármint a férfiak? Ha jó nőt látnak, akkor azt sem tudják, hogy udvariaskodjanak vele, ha ronda vagy idős nőt, akkor az arcába bsszák az ajtót.

ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gyüllölöm a tolvajokat sem. Sőt, az igazán profi zsebmetszők technikája szerintem csodálni való. Az nem, hogy lopnak, de az a munka, ügyesség, ami egy, egy zsebtolvaj technikája mögött van, nem semmi. A tolvajokat se lehet egybe venni szerintem. Rossz a lopás, hogyanne, de az oka és a mikéntje azért árnyalja a képet szerintem. Nem volt annyira rossz példa, de, tolvaj és tolvaj se egyforma a szememben. Nem tudnám egységesen utálni őket.

Azokat megvetem és valóban utálom, emberileg semmit nem érnek a szememben, akik gyereket, állatot, vagy öregeket kínoznak. Értük akkor se lenne kár, ha megölnék őket, mert rohadnak belül.

Ahhoz, hogy gyüllöljek, valami nagyot kell letenni az asztalra, olyat, amivel valami helyrehozhatatlan gonoszságot teszel. Az, hogy csúnyán néz valaki másra azért nem ez a kategória. Ennyiért gyüllölködni szerintem gyermeteg, vagy beteges.

ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek függ a reakciója attól, kivel beszél. Akkor is, ha számunkra nem vonzó. Szép/helyesarcú kisgyerekekkel is kedvesebbek az emberek, a cuki állatokkal is.
ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Pitianer emberre tesz. Te osszekevered a szimpatiat a tisztelettel. A nok tiszteletet is ki lehet vivni ferfikent, es 1000* tobbet er a szimpatianal. Csak ahhoz ferfi kell, nem egy hisztis gyerek.
ápr. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2

A tolvajokat gyűlölni is elég erős. A többség egyszerűen csak elítéli őket, de érzelmileg egész addig semleges, amíg ő maga nem érintett. Ha téged lop meg, akkor érthető és "jogos", ha gyűlölöd.

Ennek egyszerűen az az oka, hogy a többség elítéli magát a lopást, az erkölcsi iránytűje miatt, ahogy te írod.


Pont ezért nem jogos a nőket gyűlölni egy olyan dologért, ami egyszerűen egy embert tulajdonság, és pontosan ugyanúgy jellemző a férfiakra, sőt sok esetben jobban is. (Itt se egyszer lett leírva, hogy a férfi vizuális típus, csúnya nőte fel se áll. Meg ugyebár teljes joggal lesz megcsalva és/vagy elhagyva az a nő, aki felszed pár kilót és/vagy megöregszik. Ellenben ha egy nő le merné írni, hogy kidobta a gyerekei apját, mert megkopaszodott és most egy dús hajú fiatalabb pasija van ...)


Tehát ez a gyűlöletet maximum akkor lenne "jogos", ha te saját magad nem teszed ugyanezt. Tehát buzgón udvarolsz az 50+ kövér nőknek, hiszen ugyanolyan értékes ember. Kinyitod neki az ajtót, előreengeded, segítőkész vagy, és a többi, és a többi...

ápr. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden érzés önmagadból indul ki. A saját félelmeid, frusztrációid kivetülése. Amikor azt mondják hogy Isten büntet vagy jutalmaz. Nem, te bünteted magadat a gondolataiddal.
ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

A vonzalom nagyon fontos. Ezt

nem tudod irányítani. Te sem szeretnél gondolom, egy számodra abszolút csúnyának tartott nővel lenni.

ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!