Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak!Ti szerettek állatkert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Ti szerettek állatkertbe/vadasparkba járni a párotokkal? Vagy nem tartjátok jó programnak? A párom nem túl lelkes az ötletem hallatán.

Figyelt kérdés
ápr. 5. 07:33
A kérdező szavazást indított:
Szeretek állatkertbe/vadasparkba járni a párommal
Nem szeretem az ilyen programokat
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi rendszeresen járunk az állatkertbe a férjemmel és szerencsére nyaralni is szeret.

Ezeket mindig ő találja ki.

Mondjuk az is sokat nyom a latba szerintem hogy ki tudjuk fizetni.

ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretek. Legközelebb a Petesmalmi Vidraparkba és a Richter Safarira tervezek menni. Csak meg kell szervezni, munka miatt.
ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
És ez az info hogyan fog téged előrébb vinni?
ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

40+ os pasas vagyok, ha épp nem beteg, akkor autószerelő.

Meg nem mondod rólam, hogy itthon 7 macska van, amikre egy valag pénzt ráköltök.

Eleinte egérfogónak hozott egyet a szomszéd, de nagyon megszerettem, megsajnáltam, 4 éves korában felv-ben meghalt. :(

Nem tudom miért lettem ilyen, egyik felem tipikus pasas, másik meg mintha nő lenne. :)

ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ezért külön jó hogy már vannak gyerekek és miattuk amúgy is gyakrabban lehet menni. Szerintem én jobban élvezem, mint ők 😀
ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Imádnék menni.
ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj valami szexi cuccban, rögtön több kedve lesz rád mozdulni a denevérház sötétjében.
ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként őt kéne megkérdezni, mi a problémája ezzel a programmal, és mi tetszene neki helyette. Valakinek egyszerűen unalmas. Valakit zavar, hogy rakaton vannak az idegesítő kisgyerekes családok. Stb.
ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindkét eddig párommal gyakran jártam állatkertbe és vadasparkba, és ők is kifejezetten szerették ezt a fajta programot. De mindenkinek más az ízlése. Neked is biztos van olyan elfoglaltság, ami nem szimpatikus és nem szívesen mennél rá el. Vagy menj el nélküle, vagy legyen az, hogy barterüzlet, hogy OK, te nem igazán akarsz elmenni a vadasparkba, de miattam gyere el, én meg elmegyek veled roncsderbire / bokszmeccsre (/írhatsz bármit, ami neked nem érdekes, őt meg érdekli).
ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!