Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet manapság randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság randira férfiakat keresni?

Figyelt kérdés
Mert minden társkereső oldal csak egyéjszakás kalandokat ígér. De én nőként komolyabbra vagyok, de nagyon nehéz bárhol is normális pasit találni.
ápr. 5. 12:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Vágyom
ápr. 5. 12:12
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
64%

Nőként még mindég bàrhol.


És igen, nem feltétlen a szavaknak kell hinni.

ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy itt is találsz minimum 5 olyan pasit aki randizna veled. Szóval kb akárhol. Az már más kérdés, hogy vagy normális lesz (számodra) vagy nem.
ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Nőként? Ahol akarsz
ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Keresni barhol. Az, hogy lusta vagy valogatni, az mar a te sorsod hatarolja be. Masoknak sikerul a tarskereso oldalon is talalni, lehet ok nem csak varjak a herceget.
ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked sem opció a munkahely, és más olyan társaságod sincs, ahol akad megfelelő szabad jelölt, akkor sehol máshol. Utcán, bevásárláskor, egyéb hétköznapi helyeken nem fog senki odajönni, már nem szokás. Hogy jó-e ez így vagy sem, az most nem tartozik ide. Marad a net, ha bírod még idegekkel, akkor folytasd a próbálkozást. Én viszonylag hamar kiégtem, azóta sem tudom rávenni magam újra, pedig engem is megvisel, hogy egyszerűen nincs hol.
ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Munkahelyen? Komolyan? És ha mégsem jön be a dolog akkor kerülgessük egymást? Ez aztán a terv.

Amúgy nyilván ha az ember nem csak szexet akar, akkor az is érdekli akár egy társkeresőn, hogy agyilag milyen a másik. Bár nyilván kevés az, aki agyilag is oké és még szabad.

ápr. 5. 12:33
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Pedig sok normális pasi van a világon, csak őket a nők nem veszik észre. Többségük ugyanis inkább visszahúzódó alkat, nem pedig egy népszerű srác.


"Utcán, bevásárláskor, egyéb hétköznapi helyeken nem fog senki odajönni, már nem szokás."


Az én szemszögömből jó, hogy nem szokás. Én ugyanis odamegyek utcán is. Hoztam már össze találkozót így csajokkal, hogy utcán megismertem, aztán máskor megbeszéltünk egy talit pl. a plázába. Sokkal gyorsabb volt, mint (manapság) neten. Ugyanazzal a csajjal hetekig tartott volna egy plázás talit összehozni, így meg már 2 nap múlva ott várt engem úgy, hogy előtte kb 15 percet dumáltunk csak 😅

ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Munkahelyen? Komolyan? És ha mégsem jön be a dolog akkor kerülgessük egymást? Ez aztán a terv."

Van, akiket ez nem zavar. Én ugyanazon az állásponton vagyok, mint te, ezt IS takarta, hogy úgy fogalmaztam: ha neked sem opció a munkahely. Emellett még számos más okból lehet nem opció, pl. nem olyan összetételű.

Amúgy hány éves vagy? 30 fölött sajnos már jelentős probléma ez is, hogy "mindenki" foglalt... :(

ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8, ritka kivétel vagy, szuper, hogy volt/van hozzá merszed, de ebből mi nem indulhatunk ki. Én azt tapasztalom, hogy szemkontaktusnál, legfeljebb diszkrét mosolynál megáll a történet. Értem a miértjét, a helyükben én sem biztos, hogy mernék kockáztatni. Így nem lesz semmi.
ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!