Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt elfogatóparancs ellenem,d...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt elfogatóparancs ellenem,de minden okés és tiszta az erkölcsim. Lehet így esélyem csajoknál még?

Figyelt kérdés

Anno csalás ellen volt ellenem elfogatóparancs, az ügy nem volt egyszerű,persze részben bűnös is voltam,nem ítéltek el,tiszta az erkölcsim,és persze tanultam az esetből. Szerintem egy jóképű sportos pasi vagyok,de egy randiba/ismerkedésbe csakis őszintén vágnék bele. Lenne így vajon esélyem,vagy ezt így ti nők alapból rossz szemmel nézitek az ilyet? Köszönöm a válaszaitokat

Egy 37 éves Pasi



ápr. 7. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekelne ebben a formában. A nem erőszakos bűncselekményekkel szemben enyhe vagyok.
ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
20:48-hoz hasonlóan vagyok. Bár szegény emberek lehúzasa undorító. Sikkasztás, adócsalás jobban tűrhető.
ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan már. Egy csomó börtön viselt embernek csaja, felesége van. Sőt, még rendőrnőt is tudok akinek ilyen párja volt. A nők az erzelmeikre hallgatnak nem az eszükre, ha beléd szeret akkor kb a legtöbbnek mindegy az ilyen.
ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

13

Még mindig jobb, ha a nők étzelmeikre hallgatnak, annál, hogy a férfiak meg a farkukra. (nem, nem az eszükre)

ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Még senkitől nem kértem erkölcsit a randikon 😂
ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ez a mismásolós fíling és az előzetes magyarázkodás lenne a gáz, nem az, hogy egyszer elkövetett vki egy bűntényt, és tanult belőle.
ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!