Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudjam meg, hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy volt kolléganőm, akivel mostanában sok időt töltünk együtt. Amikor együtt dolgoztunk mindkettőnknek volt párja, nem is nagyon beszéltünk egymással. Tavaly véletlenül találkoztunk, néhányszor eljártunk közösen edzeni, de ő edzőtermet váltott, így megszakadt a beszélgetés (itt már mindketten szinglik voltunk. Másfél hete megint találkozunk véletlenszerűen, azóta heti 3-4x beülünk meginni egy kávét, beszélgetünk, közösen megyünk edzeni, megyünk ide-oda, eljár velem a haveri körömbe.

Egy beszélgetés során azt mondta, hogy hiányoztak a közös edzések, programok. Egészen eddig nem tekintettem "úgy" rá, de az elmúlt napokban egyre többet gondolok rá.

Tudom, hogy ez egy tini kategóriába is elmenne, én sem ismerek magamra. Vannak lehetséges jelek, például találkozáskor vagy búcsúzáskor megölel, sokat mosolyog, stb, de ezek utalhatnak bármire. Ti, hogy deritenétek ki, hogy ő is hasonlóan érez, mint én, anélkül hogy elijesszem?


25f / 23l


ápr. 7. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Flörtölj vele és ha viszonozza hívd el randira. Ha igent mond megvan a válaszod a kérdésedre. Légy férfi!
ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!