Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy csak barátkozik, vagy tényleg bejövök neki?

Figyelt kérdés
Üdv. Szóval van egy lány akit nem régóta ismerek, 2 évvel fiatalabb mint én. De már az első találkozásnál megfogott benne valami, persze ekkor még nem mutattam, nem is érdeklődtem, csak fokozatosan óvatosan. Azóta többször összefutottunk a városban véletlenül. Voltunk közös egyesületi versenyen és a képeket ami csináltam elkérte, én meg rögtön kapcsoltam és én meg az msn címét. Azóta folyamatosan beszélgetünk. Igaz többnyire én írok rá ha fent van, talán egyszer írt ő. Mert szeretek vele beszélgetni. Roppant talpra esett és jópofa nagyon tetszik, értelmes, okos. Közös az érdeklődési körünk. Sok mindenben segítek neki, most épp matekban direkt ezért vettem könyvet, de ismeritek a szitut. Már régóta beszélgetünk. Valamikor ő dob fel témát néha én. Egyszer mondta jó lenne összefutni, én is javasoltam neki már. Múltkor el is hívtam, de akkor meg majd meglátjuk, hát erről még beszélünk stb.. Most akkor ez mit jelent? Nem mondtam meg neki, hogy tetszik, ezt amúgy is személyesen tenném meg, nem az éteren keresztül, de ha nem jövök be lehet annyira elrontom hogy barátok se leszünk. Vagy csak kényszerből barátkozik, vagy most mi van? Annyira nem tudok eligazodni rajtatok lányok. Tanácsot kérnék. Üdv 20/F
2009. szept. 13. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,de passz :)) Tudsz valamit a magánéletéről? Mármint,hogy van-e valakije vagy most szakított-e vagy,hogy amikor elhívtad épp nem-e volt valami családi vagy személyes gondja?
2009. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy nincs barátja. Iwiwen láttam, hogy 2-3 hete még egyedül álló volt, most már ezt eltüntette. Édesanyja egyedül neveli, nagyon szereti őt, sokat dolgozik stb. Apjáról nem tudok semmit, van egy nővére aki már külön él tőlük. És van egy mostoha tesója. Sokat jár nagymamájához is. Nem bulizós, szolid. (Épp az esetem). Ennyit tudok.
2009. szept. 13. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
21:56-os vagyok.Sajna bennem ezek után az merült fel,hogy nem te vagy az egyetlen az életében.Vagyis mással is beszélget és talán találkozgat,de még nem válaszott,csak időt akar nyerni.Mondjuk bután csinálja,mert én legalább egy igazi randit adnék neked,hogy tényleg tudjak dönteni. Nem biztos,hogy igazam van,remélem tévedek!
2009. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel írtad hogy 20 vagy a lány meg 2 évvel fiatalabb akkor ez ebben az esetben azt jelenti hogy a lány nem független, és csak azért tartja veled a kapcsolatot mert segítesz neki dolgokban...


Ez erről szól semmi többről pusztán "szakmai" kapcsolat!


Ő tudja hogy bejön neked és tarja benned a reményt hogy megkaphatod mivel szüksége van a segítségedre de ugyanakkor tudja azt is kérdés hogy helyesen gondolja e hogy ha a remény eloszlik akkor te már nem fogsz segíteni neki.


Szerintem egyszerübb lenne ha kiterítenéd a kártyáidat és átbeszélnétek a dolgot mert sok félreértést elkerülhetnétek a jövőben!


Egy barátság mindig úgy szakad meg hogy az egyik mindíg többet akar.


- joe

2009. szept. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

értelmes választ nem tudok adni csak olyat amit ilyen esetben a barátaimnak szoktam mondani:

"Két betű: NŐ

Én már évekkel ezelőtt letettem arról hogy valamelyiket is megpróbáljam megérteni."

2009. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Üdv. Azóta megint voltunk versenyen és edzésen is. Ott is jól elvoltunk. Közösen utaztunk egy autóban és ott is jól elbeszélgettünk. Verseny előtt lementünk boltba, hogy vegyünk kaját az útra, nagyon sok családi és belső dolgot elmondott, fagyiztunk is egy jót, és vagy 1,5 órát sétáltunk nagyon jó volt. Verseny nem ment jól neki, elszomorodott de sikerült felvidítanom. Bárhová ment megkért, hogy kísérjem el, vagy segítsek neki. Ez azért már jelent valamit nem? Érdekes, hogy a verseny során készült közös képünket sok egyéb mellett viszont nem tette fel webre.
2009. szept. 20. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, mit érzel, s hogy ő mit gondol erről, érez e valamit.

Nyugodtan mondd meg neki, ha ő úgy gondolja, hogy nem lesz belőle semmi, akkor maradjatok barátok, mert neked fontos.


De igen, én is arra tippelek, hogy csak azért tartja veled a kapcsolatot, mert segítesz neki mindenben,s ezt kihasználja..


Lehet, hogy feleslegesen "pedálozol"!


egy lány*

2009. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem is.légy vele őszinte és ha azt mondja h nem ,akkor mond neki h legalább maradjunk barátok.

Viszont annak is fenn áll a veszélye h kihasznál és csak érdekből van veled.Valahogyan derítsd ki.Sok sikert.

2010. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!