Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi megéri, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi megéri, hogyha nem érzem azt a pluszt vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Múlthéten randiztunk több órát és jól éreztem magam vele vele, jókat beszélgettünk és szívesen találkozna még velem, mondtam neki, hogy én is, viszont nem várom annyira a következő talit ami a héten lesz. Nem szeretném lemondani a kavargó érzéseim miatt. Viszont normális úgy elmenni második randira, hogy nem érzek még semmit iránta? Sajnos soha nem azoknak kellettem eddig akik nekem kellettek volna. :(
ápr. 9. 06:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Elmentem tegnap randira vele, de abszolút semmi pluszt nem éreztem. Hiába javasolják sokan azt, hogy adjak több esélyt, ha először nem érzem azt akkor nincs értelme folytatni. Többet nem csinálok ilyet. Inkább keresek olyan nőt aki igazán tetszik, és akiért akkor is megéri küzdeni hogyha esetleg nemet mond.
ápr. 12. 15:59
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed.
ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Aha. Szóval akkor nem a novel van a gond, hanem veled, hogy meg ott tartasz, hogy küzdeni akar a figyelméért😭
ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 Nem. Arról van szó, hogy sajnos nem azoknak szoktam tetszeni, akik nekem tetszenének. Ezért, ha valaki visszautasít próbálok azért küzdeni, hogy a végén igent mondjon. Tudom, hogy ebben az elfeministalizálódott világban sokak szerint ez zaklatás, de inkább ez, minthogy egy boldogtalan kapcsolatban éljek és, ha lesz gyerek ezzel a kapcsolattal tegyem tönkre az életét. Ilyenkor nem csak magamra gondolok, hanem a jövendőbeli gyerekemre is.
ápr. 12. 16:24
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, jól gondolkozol.
ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha nemet mondok, nekem kifejezetten rosszul esik és taszít, ha a másik erőlködik. Egyrészt, nem szeretem, ha valakinek nulla az önbizalma, másrészt pedig tartsa tiszteletben a döntésemet.
ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha kinézel valahogy, akkor olyanoknak is tetszel akik neked nagyonis tetszenek!

Itt veled lesz a baj!

ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!