Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs második randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs második randi?

Figyelt kérdés

Első randiig nagyjából gond nélkül eljutok, legalábbis úgy érzem szimpatikus vagyok a kiszemelt csajnak, de miután eltöltöttünk kettesben 2-3 órát a második alkalom (vagy 3-4, ki mennyire türelmes) valahogy sose jön össze.

A bunkóbbak nem válaszolnak az üzenetre/nem veszik fel, az udvariasak pedig szépen lepattintanak:

- kedves srác vagy, de nem az esetem.

- nem akarok most kapcsolatot

- legyünk csak barátok

- sosem ér rá

Próbálok finoman érdeklődni, mi az, amiben változhatnék, de sose kapok semmi érdemleges választ.

Pedig nem nyomulok, nem dörgölőzök, nem panaszkodok, nem emlegetem anyámat, hagyom őket beszélni, próbálok tisztelettel és udvariasan szólni hozzájuk. Nem az aluljáróba vagy a buszpályaudvarra, de nem is hegyi túrára szervezem a randit. Tiszta a ruhám, nem büdös a szám, borotválkozok, van munkahelyem.


2 éve próbálkozok, kb. 10 randin vagyok túl.

Kezdek teljesen tanácstalanná válni. Peches vagyok, vagy ennyire nyominger, csak én nem veszem észre magamat?


Egy kis intimitásra is nagyon vágynék, de úgy érzem a szex emlegetésével csak még gyorsabban lelépnének.


34 éves érfi



2019. szept. 9. 20:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Így ismeretlenül elég nehéz kitalálni, hogy mi lehet a gond.

Haverok mit mondanak?

2019. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem csajozik egyik sem, van aki már a 3. gyereknél jár...
2019. szept. 9. 20:23
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha a randiig eljutsz, a külsőddel nem lehet nagy baj.


Mit hozol fel témának?

2019. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas vagy, nem mozgatod meg a fantáziájukat. Munka, hobbi rendben van? Vannak érdekes témáid, amire felcsigázódnának kicsit ezek a csajok? Sajnos csak, ha a sablon szöveget nyomod és rendes-kedves vagy azzal még nem vonod be őket a világodba.
2019. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Bármit. Kérdezgetem őket a hobbijukról, utazásról, bulizásról, kocsikról (meglepő módon ez egész sok csajt érdekel) állatokról.
2019. szept. 9. 20:28
 6/25 A kérdező kommentje:
Könyvelő vagyok :D Ezzel nem nagyon dicsekszem előttük.
2019. szept. 9. 20:29
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rohadt sok nő ezt mondta.

Nem tudom mi az oka.

Mondhatnám, hogy csúnya vagyok, de nem tartom magam annak, és annak ellenére hogy sok azt mondta nem, sok meg azt hogy igen. Lehet a pohár félig üres vagy félig tele.


És volt, hogy egy átlag nő simán kioffolt, egy bomba nőnél meg jó voltam. Ez tök véletlenszerű kinél jössz be.


Amúgy én úgy érzem az volt a fordulópont amikor egy csaj durván lepattintott, mondta egy haverom hogy ilyenkor kell találkozgatni másokkal is. Na ilyenkor bepróbálkoztam de ilyen totál lazán, mert tényleg nem érdekelt, csak elterelés miatt csináltam.

És amikor úgy voltam laza, hogy nem eljátszottam, hanem tényleg csak mint egy haverral találkoztam akkor jó voltam.


Ezt hogy érzékeltessem, régen a randi végén mindig vártam hogy legyen csók és nagyon rágörcsöltem erre, ügyetlenkedtem nem is tudtam mit csináljak.

Most meg elkisértem szépen a lányt a vonathoz, aztán mondom szia, erre ő magától adott nekem 2 puszit.

2019. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Csak kérdezel és kérdezel... Az elég fárasztó tud lenni. Nem állásinterjún vagy, hanem randin.


Légy spontánabb, kötetlenebb, lazább.


Nagyon görcsösen csinálod, nagyon meg akarsz felelni ez lehet a baj, szerintem.

2019. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
meg amúgy elkezd beszélni magáról a lány magától is.
2019. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hany evesekkel randizol?
2019. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!