Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívnátok el úgy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívnátok el úgy pasit hogy ne legyen "nyomulás"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elhívhatnám sétálni mondjuk. Munkatársam volt kicsi ideig. Nem egy városban lakunk. De nem lakik messze. Neten beszélgettünk mostanában.
ápr. 10. 13:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy pasi nem lép magától általában nem azért teszi mert mulya, hanem mert nem érdekeli eléggé az adott nő...Persze van kivétel, de elég kevés.
ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
#11 ez szimplán nem igaz. főleg nem olyan esetekben, ahol különösen óvatos vagy férfiként, például (egykori) munkatársak felé.
ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A boldogság nem létezik ***** válasza:

12.


Vagy bármikor máskor... Csak olyannál szabad kezdeményezni, aki 100%, hogy vevő lesz rá. Minden más eset "Van barátom", "Nem ismerkedem ilyen helyen", "Kopj le", "ŐRSÉG!!!" reakciót von maga után.

ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%
#12 Ne magadból indulj ki..Neked nincs önbizalmad és te mulya vagy. Gondolom nem volt sok nőd. És nem bántásból írom. De valószínűleg a normál kommunikációs készséged sincs meg, sőt határozott sem vagy csajozásban és nem is voltál soha az.De ilyenek leginkább, csak ezen az oldalon tobzodnak és a neten leginkább, mint incelek. Na most a legtöbb férfi, akinek volt barátnője és tényleg normális és nem csak annak hiszi magát, őket nem riasztja vissza az elutasítás, mivel tudják, hogy természetes dolog.
ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A boldogság nem létezik ***** válasza:
29%

14.


Kicsit nagyon "PUA" jellegűre sikeredett a komment. Ha sok helyesírási hiba lenne benne, akkor a romák közt is népszerű lennél ezzel a hozzáállással!

ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
#15 Igaz, hogy nő vagyok és egész egyszerűen le lehet vezetni az egészet pár információból, csak mondjuk elég pszichológiai anyagot kell hozzá olvasni. Egyébként van igazság abban, amit tanítanak, csak az a sérült, traumás nőknél működőképes. És engem nem nagyon érint meg a szurkálodásod. Gondolom te is közéjük tartozol, azért érint ennyire mélyen.
ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tehát nem "gáz ", nyomulás ha nőként én kezdeményezek?
ápr. 10. 16:25
 18/20 anonim ***** válasza:
82%
Gáz lesz később mert te fogod hordani a nadrágot helyette. Lol.
ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is inkább annak a híve vagyok, hogy a nő vezesse rá a kiszemeltjét, mennyire vevő lenne a közeledésére. Majd ezt követően a pasi legyen az a fél, aki a találkozót szorgalmazza. Konzervatívan hangzik, de szerintem a nő legyen nő, a férfi legyen férfi elgondolás teljesen megállja a helyét, pláne manapság... 😉
ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%

#14 #16 Nem talált, nős vagyok. Kicsit visszás, hogy nőként osztod az észt arról, hogy mi zajlik a férfiakban ha kezdeményezésre kerül a sor, ráadásul egyből rárúgod az ajtót a másikra egy vaskos incelezéssel.

Látszik, hogy nemigen voltál olyan helyzetben, hogy nyíltan és egyértelműen kezdeményezned kelljen. Ez egészen más, mint küldözgetni az ilyen-olyan jeleket, amikben mindig van több-kevesebb kétértelműség. Itt félreérthetetlenül meglépsz valamit, amit nem lehet visszavonni, nem lehet másképp érteni. Ha alig ismeritek egymást, semmi tétje nincs, elutasít, oké, kit érdekel. Na de ha eleve volt valamilyen viszony, például eleve munkatársak vagy haverok voltatok, akkor százszor jobban meggondolod, hogy lépjél-e. Mert lehet, hogy én férfiként lazán vállat vonok a visszautasításon, de mi van, ha a nő kezeli rosszul? Mi van, ha a jövőben emiatt kínosan érzi magát a társaságomban, feszeng? Így járjunk egy haveri körbe, így járjunk egy munkahelyre, így dolgozzunk együtt? Egy nyílt kezdeményezés mindent meg tud változtatni, utána semmi nem lesz olyan, mint előtte. De te nyugodtan hidd azt, hogy aki ezeket bekalkulálja és emiatt óvatosabb, az biztos önbizalomhiányos, mulya, fejletlen kommunikációs készségű, örökké neten tobzódó incel lúzer.

ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!