Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagyon szép nőknél ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szép nőknél ez valami alapszabály?

Figyelt kérdés

Ráírok, és 1 vagy másfél óra mire visszaír. Míg a nem 10 pontos, vagy nem olyan szép nők azonnal visszaírnak.


Azt is észrevettem, hogy míg az átlag nők elolvadnak az udvarlástól a bókoktól és ők vetik fel a találkozást....

A nagyon szépekre ez full nem hat.

Rájuk az hat ha sikerül felkelteni a kíváncsiságát, vagy kinevetem valami miatt. Vagyis a kemény játszmát értékelik, nem pedig azt hogy kedves vagy figyelmes vagyok.


ápr. 13. 20:51
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
94%

Most gondold el, Bástya...ezeket a bókokat a nagyonnnnagyonszép nők kb folyamatosan megkapjàk.


Az àtlagosak, ahogy felvàzolod, a magadfajta polírbetyàroktól kapjàk ezt a szintű figyelmet, vélllhetően emiatt reagàlnak hamaràbb.

ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Te 10/10-es pasi vagy? Gondolom írnak nekik elegen, kicsi az esélye hogy pont te legyél a legizgalmasabb, nem gondolod??

Minimum nem annyira biztosak benne, hogy elég jó lennél nekik, de azért hagyják hogy beszélj, hátha nagyon izgalmas beszélgetést csinálsz és érdekes leszel... de valljuk be, erre kicsi az esély.

L

ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
nagyon szép nőkre naponta 50+ hasonló macskajancsi ír kéretlenül, hasonló szövegekkel mint te is írsz. Jó hogy nem veszik fel.
ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2. Nem hiszem. Csak macerásabb a játszma és soha nem lehetek őszinte , meg jobban oda kell figyelni náluk.

Pl megölelem, ami egy kedves gesztus, majd megkínálom rágóval.

És végig ezt kell játszani velük vagy elunják.

Bók, sértés folyamat válogatva.

Fel van törve a kód.

ápr. 13. 21:03
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

nevetséges vagy

hát ha neked ez kell hogy kódok alapján játszogass... off

ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Átlagos nőként van, hogy két nap volt, mire visszaírtam, mert krvára nem érdekelt amúgy a srác, csak két nappal később épp dumálhatnékom volt. Nem hinném, hogy van összefüggés. Attól még mert nem 10/10 vagyok csak mondjuk 7/10, nem akarok azonnal mindenáron akárkivel kapcsolatot😃
ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

#7


Milyen magabiztosan és vidáman írtad meg ezt a kommentet. :D


Jó stílusod van. Számomra 8/10 vagy.

ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7.

Jól kiéhezett lúzer lehetett a pali, hogy 2 nap talonban hagyás után beszélt még veled.

ápr. 13. 21:26
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Te is az lehetsz, Kérdezőnk, ha utolsó mentőöved az, hogy különféle fullos csajoknak írkálgatsz válasz reményében...

Gondolom, melóban egy nő sem kapott még tőled sem bókot, sem egy kávét vagy szelet csokit, aki nem címlaplány. 🤣🤣🤣

ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

10 te félreérted.

Én elöször megismerem Élőben, de mivel a nők ragaszkodnak az online game hez a randi előtt, ezért jön ez a fejezet.

És de. Pont tegnap vettem egy milka vaffelít a munkatársnőmnek, mert már 2 hónapja várta, még mindig felhozta.

Csak mivel ugye 38 éves, hiába nyomul, nem fogom megdugni.

Nekem a fiatal csajok a zsánereim.

ápr. 13. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!