Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az összeköltözésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az összeköltözésnél lefektetni az alapszabályt, hogy a férfi is ugyanúgy végezze el a fele házimunkát és ne azt várja el, hogy a nő csinálja az egészet még a munka mellett?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 17:04
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
0%
Ezek íratlan szabályok. A nő viszi a háztartást, a férfi meg vezeti az autót, és nézi a meccset.
2018. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1: ilyen helyzetben egy hét alatt szakítanék :) ennek akarom elejét venni, mert később már szinte lehetetlen
2018. febr. 13. 17:08
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerintem normális kapcsolatban ez nem is kérdés, természetes, hogy az ember segít a párjának és nem várja el, hogy mindent a másik csináljon. Ha már szabályokat kell lefektetni, szerintem picit bajok vannak, de esetleg próbáld finoman megbeszélni vele.
2018. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3: köszi :) még nem tartunk az összeköltözésnél, de a lentebb feltett kérdés alapján jutott eszembe, hogy jobb az ilyet az elején tisztázni, de hogyan is lehet valóban érvényesíteni ezt
2018. febr. 13. 17:10
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Én felajánlottam neki hogy mi az amit meg kell csinálnia, választhat, addig én mosogatok, szennyestrakok, főzök stb. Meg is csinálta. De neki nem volt újdonság mert előtte egyedül lakott és mindent maga csinált meg.
2018. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

Ahogy egy előző kérdés alatt kifejtettem, el kell fogadni, ki hogy takarít és nem kötekedni vele, hogy nem jó úgy, csak így, ahogy én csinálom és utána dolgozni. Ebben az esetben csak vállát von a másik, konstatáltam, hogy oké, ehhez akkor te értesz, akkor ez a te pályán, mert én fölösen dolgozom vele.

31/f

2018. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6: ha retek marad utána már hogy ne kéne szólni?
2018. febr. 13. 17:27
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

Ne szórakozz már kérdező. Nem arra célzok, amikor retek marad utána, hanem arra, amikor az van, hogy x dolgot y csináljon meg, de nem tetszik, ahogy y megcsinálja x dolgot. Szerintem, ha felporszívózni a követ, az ugyan olyan tiszta, mint amikor én felsöpröm és felmosom. Meg az edények is mindegy, hogy mosogatás után lecsöpögtetve vannak vagy eltörölve (szárazra). Így értem, amit írtam. Ha ilyenek miatt utánam dolgoznának, azt mondanák, hogy nem jó, akkor nyilván nem fogom csinálni azokat a házimunkákat, van más bőven, amit végezni lehet. Éltem/élek egyedül, tisztaság/rend van így is, mindent meg tudok csinálni, de ha valaki besegít és ez az eredmény én vastagon teszek rá, hogy hogyan végezte el. Hálás vagyok érte.

31/f

2018. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Felporszívózod* bocs a javításokért telefon remekül tud magyarul -.-

31/f

2018. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Et ám a hozzáállás 6-os... Talán ha rendesen megcsinálnád, nem kéne utánad újra átmenni rajta. Lehet, hogy meglepő, de a nőknek sem örömforrás koszt nyalni.
2018. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!