Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randizás melyik szakaszában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randizás melyik szakaszában nem illik már másokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel egy hete randizgatunk, kezd komolyra fordulni, de még nem igazán mélyült el a dolog.


Mikor jön ez az a lélektani határ, amin túl nem illik másokkal is randizni, ismerkedni, beszélgetni?


ápr. 15. 18:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzed már, hogy alakul valami közöttetek.
ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%

"Hát a mesés első találkozó esetén már nem kéne, hogy érdekeljen más személy."


Az élet nem romantikus regény. Az első találkozásból még nem sokat tudni a jövőt illetően. És szerelmes sem lesz senki 2 óra altt.


Az álláskeresésnél sem mondott le az összes interjút csak mert egy helyen az első körön túl vagy,

ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"de még nem igazán mélyült el a dolog."


EZ nem is csoda egy hét után :D

ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%

#12:


Azért írtam, hogy mesés. Az életben semmi se mesés.

ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Amikor nem akarsz masokkal randozni csak vele. Akkor kell elengedni a randizast. Addig meg nem.
ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Alapból egyszerre egy emberrel "illene". De én prűd vagyok ilyen téren.
ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
Sztem nincs olyan, hogy illene, de nem tudom. Nekem ez a több ember egyszerre elég érdekes.
ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ha már rendszeresen írtok egymásnak akkor kell egyet kiválasztani és nem több vast tartani a tűzben.
ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megvolt az első randi, és megvolt a közös vibe és szeretnétek másodikat, akkor fókuszáljatok már egymásra... annyira jól el lehet cseszni egy kezdeti kapcsolatot, ha az ember nem teszik bele az energiát meg még másokat futtat mellette... Ha ennyire nem érdekli a másik, nem kell folytatni.
ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az első találkozó után. Ha vele akarod még folytatni, akkor nyilván azért, mert szimpi, szóval ne találkozgass akkor már mással. Ha meg nem folytatod, nyilván tárgytalan a kérdésed.

Szóval akivel már randizgatsz, de van mellette más, akkor mi értelme van? Akkor nyilván nem érdekel a pasi/nő, szóval minek találkozgatsz vele egyáltalán?

Az első randi után vagy vele vagy ennyi volt, legalábbis szerintem. N

ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!