Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van pár randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van pár randi után kevés kommunikáció? 2x találkoztunk de nem sokat beszélünk a randik között. Dolgozunk mindketten de többet is írhatna a pasi szerintem.

Figyelt kérdés
ápr. 17. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindennap ír, miről, mennyit?
ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekled eléggé…
ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden nap de keveset. Kb, max 10 mondatot...
ápr. 17. 18:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok pasi ilyen. Én ezekkel nem bajlódtam soha. Mostani barátom folyton ír vagy hív. Nagyon jó érzés, nekem erre igényem van. Ne érd be te se olyannal, aki nem ad elég figyelmet.
ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De miért ilyen sok pasi? Nekem is volt olyan akivel órákig irogattunk. Azért is fura.
ápr. 17. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Vagy nincs szókincse az adott férfinek, és nagyon alacsony a kommunikációs szintje, vagy nincs meg a szikra, de pár ingyenre még esetleg beleférsz neki.
ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amikor találkoztunk akkor beszéltünk. Nem egy csendes pasi..
ápr. 17. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem fogtad meg eléggé.. nem érdekled annyira.. ha élőben tud beszélni írásban meg talonban tart csak.. nekem elég egyértelmű
ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minek írogassunk? Pasi vagyok, nem írónő. A nők szeretik leírni a Háború és Békét chatben, nekem inkább az élő találkozás érdekes. Covid óta elég volt az online pötyögésből, lúzereknek való!
ápr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, más ugyanilyen jellegű kérdéseknél meg kb. csak olyan válaszok születnek, hogy “biztos utál csetelgetni/minek akarsz csüngeni rajta, hagyd már élni” stb. Hát nem tudom, engem zavarna, ha egész nap csak 2 sort írnánk egymásnak, nem kell 5 percenként sem a semmiről írogatni, de azért ne is érezzem úgy, hogy le lennék szarva. Vagy ha írni nem szeret, akkor hívjon fel.
ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!