Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randevún mennyit költötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randevún mennyit költötök a Hölgyre ?

Figyelt kérdés

32 éves, bolti eladó pasi vagyok, nincs sok pénzem.

Rég nem randevúztam, évek óta . Mennyi pénzt és mire szokták költeni ?

Étterembe vagy inkább cukrászdába hívjam el ?


ápr. 19. 21:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a cukrászda az kötetlenebb és hangulatosabb, én feszültebb lennék egy étteremben.

2 süti, 2 üdítő esetleg fagyi kb 6 ezer forint két főre.

Az sem gond, ha csak egy sima sétára viszed a nőt esetleg 1-1 fagyi közben.

ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%

Nőként írom, hogy hagyd a nagyzolást, de azért full smucig se legyél: arany középút, hívd meg egy sütire, kávéra, vagy fagyira, bubble tea-re, stílustól függően. Max 2000 Ft.


Ami gáz (szerintem) : török éttermek, gyros, Meki, főzelékfaló, kínai étterem, meg ilyen gagyi dolgok, amikben még kreativitás sincs, csak az az "essünk be valahová, ami olcsó"

ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
6%
Egy hölgy -aki valódi-sosem fogadja el egy férfitől az első randevún, hogy mindent fizessen, hanem a saját részét mindig állja. Egy hölgy. Mert még koránt sem biztos, hogy lesz második alkalom, és senkit nem szeretné, ha kár érné. Egy hölgy. Ahogy egy hölgy első randevún nem 5 csillagos hotel éttermében kívánja elfogyasztani a vacsoráját egy olyan férfivel, akiről azt sem tudja, hogy egyáltalán hány mondatot fog beszélni. Ezért egy hölgy mindig ragaszkodik az első találkozáskor, hogy inkább sétálni szeretne. Egy hölgy.
ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17%
Vidd el hentesehez és egyetek meg egy szál kolbászt.
ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
0%
*ha kár érné a másik embert.
ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
43%
Vidd sétálni. Mért kéne a pénzköltésről szólnia egy randinak?
ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

Egy úr állja az egészet. Csak egy kis süti, de állja. Aki meghív, az állja. Mondom, egy úr.

Nem egy kis minden elől menekülő gyáva nyúl.

ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Kávézóba hívd, max. 1500 Ft. Ne azért ne költs sokat, mert smucig vagy hanem mert nem is elvàrható, hogy egy első randin nagy evés-ivást csapjatok.
ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Max egy kávé árát.
ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
78%
Hölgyeket nem sétáltatnak, mint a kutyákat.
ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!