Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a pasi a randi végén így hozta fel a puszit?

Figyelt kérdés
Étteremben voltunk, hazavitt utána, majd mielőtt kiszálltam volna mondta, hogy ha nincs ellenemre szeretne puszit. Adtam az arcára, köszöntem volna el, erre teljesen komolyan közölte, hogy nem pont erre gondolt. Néztem rá, nem értettem ezt hogy lehet másképp érteni, majd kiderült, hogy puncit (pussy) szeretett volna.

márc. 27. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Persze, a legnormálisabb dolog.



🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Én csak azt nem értem, hogy jön össze a randi ilyen gyökerekkel, ha valós a kérdés.

márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen barmokkal randizol? Csak dugàsra kellesz neki...
márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Másnapos Sárkány ***** válasza:
73%
Nem hiszem el, hogy igaz a sztori, de ha mégis... akkor pápá gyakori, mentem fejbe lőni magam! Virágot hozzatok majd a síromra
márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy csak poén volt? Persze akkor is benne van a pakliban, hogy próbálkozott, hátha bejön, de sok férfinak nem esik le, hogy gyenge poénokkal dobálózik 😀


Amúgy a kérdés elején még azt hittem, cuki vége lesz, de ez így tényleg kínos. Nálunk az első randi végén megkérdezte a párom, hogy megölelhet-e, mondtam, hogy igen, a mai napig emlegeti, hogy az nagyon jól esett neki, pedig már lassan tíz éve volt 😊

márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Nem az, de valahol vicces.
márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

#5


Melyik világon vicces?


Ez meg poénkent is inkább csak mélységesen elszomorító. Annyira szar..

márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó randink lenne, és tiltanám mindenhol ezt a nímandot.
márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez volt az első randi, akkor én nem egyeznék bele a másodikba.
márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak azt nem értem, hogy jön össze a randi ilyen gyökerekkel, ha valós a kérdés."


Nem ezzel kezdik. Randi végén. Ha ezt a neve után mondja, nincs is randi. Ezért nem akkor mondja.

márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Teljesen normális volt a randin, ezt leszámítva, egyébként egy 43 éves férfiról van szó. Azóta beszéltünk, bocsánatot kért, rájött, hogy béna poén volt. Adok még neki egy esélyt, ha a következő randinkon is csinál valami olyasmit, ami nagyon távol esik a komfortzónámtól, akkor nem lesz több esélye.
márc. 27. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!