Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Transznemű lányokkal szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horv4th_m4rtin kérdése:

Transznemű lányokkal szeretnek ismerkedni. Tunatok segíteni ? Vagy ismerkednetek ?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnek, így nem erdekelnek az alkalmi kapcsolatok. Ismerkedni szeretnek de nem tudom, hogy hol kellene. 10/10-es srácnak mondanak, bár azért én ezt kétlem, de akar itt is írhatnak hölgyek ha nyitottak ismerkedni. Többiek! Tudtok ajánlani erre megfelelő platformot? Előre is Köszönöm ! 26/F

ápr. 20. 04:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
mi a baj az igazi nokkel? f
ápr. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs velük semmi baj.
ápr. 20. 06:46
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Most ez miert tema neked, amikor nem ezt kerdezte?
ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Transvanilla oldal még él? Az egy transz társkereső
ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
33%

Bàrmelyik fb vsoportban csurgathatnà Martyinkànk a nyàlàt, valamiért mégis ide ír ki hirdetésnek minősülő kérdéseket...



Ki érti ezt?

Ki érti ezt?


Én nem.

ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Transznemű nőket írsz az elején, aztán pedig azt, hogy akár itt is írhatnak a hölgyek???

Most akkor mit akarsz

ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy transznemu lány is nő, gondolom ezt nehezen fogod fel.
ápr. 20. 12:09
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
47%
#7, leszopna egy szép nőt, hà nem igaz, h nem értedddd!
ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Rögtön támadóba vágja magát :D tipikus.


Mellesleg az, hogy neked mi micsoda, azt nekem nem "kötelességem felfognom". Nem vagyok pszichiáter, se semmilyen más "mentál-orvos", hogy azzal foglalkozzak hogy mi van a fejedben. Mondhatnám úgy is, hogy leszarom, de azt még sértésnek vennéd. Szimplán csak nem érint engem, hogy a te fejedben mi zajlik és hogy neked az xy kromoszómájú ember az nő.

Felőlem pápának is gondolhatod magad, megnyugodhatsz, nem fog zavarni az se.

ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%

9 es


Ja,te támadhatsz mindent és mindenkit meg leszarod,de ha a kérdező esetleg megvédené magát akkor egyből ő az egressziv meg a támadó?


Agytalan primitív vagy kilences.

Ez a tipikus.


Azt szeretnéd ha nyugodtan fikáznád az embert ő meg tűrje mi? Szó nélkül.


Az ilyen emberektől tele a hócipőm.

ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!