Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online randiappos ismerkedés:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online randiappos ismerkedés: Hogy lendítsem ki a beszélgetést a mélypontból?

Figyelt kérdés

Kb két hónapja regisztráltam több társkeresőre (Tinder, Bumble, Facebook dating). Sajnos nagyon rossz volt a tapasztalatom, alig néhány lánnyal jött össze match.


Aztán pár napja matcheltem egy lánnyal, aki minden szempontból nagyon bejött első látásra. A képeiből egyértelmű volt, hogy a kedvenc hobbink ugyanaz. A leírásból és a fotókból is egy visszafogott, intelligens lánynak tűnt.


Ráírtam, az első üzenetemet a közös hobbinkról és a kellemes hangulatú utazós fotóiról belikeolta. Elég későn válaszolt, mint mondta, nagyon el van havazva sulival, ezért megadta az instáját, hogy ott gyakrabban elérjük egymást. Bekövettem, ő vissza. Történt még néhány chatváltás a hobbijainkról. Megemlítette, mit tanul és dolgozik, én rákérdeztem, hogy tud ilyen hatékonyan fókuszálni ennyifelé. Ezt az utolsó üzenetemet aztán már nem is olvasta, felszívódott, és másnap azt is láttam, hogy instán kikövetett. Jó csalódott lettem, mert reménykedtem, hogy annyi randiappos csalódás után valami talán lesz ezzel a lánnyal, ráadásul messze a legszimpatikusabb volt eddig mindenki közül, akit az appokon láttam. Búslakodva beletörődtem, hogy így jártam, agyaltam jó sokat, hogy mit ronthattam el. Aztán teljesen hirtelen a semmiből, egyszer csak látom, hogy válaszolt a korábbi üzeneteimre. Megmondta, hol tanul, mi volt a legjobb élménye a tavalyi nyaralásán, ilyenek.


Kicsit azt érzem, hogy holtponton van a beszélgetés, és nagyon nincs még tapasztalatom, hogy kell online egy vadidegenben felkelteni és napokon át fenntartani az érdeklődést. Az elmúlt két napban már elfogadtam, hogy ez offos, meg ugye ki is követett, de akkor most miért jött vissza mégis? Ez amolyan utolsó utáni esély? Még szeretném adni az esélyét, nagyon bízom benne, hogy tudnánk találkozni, élőben minden sokkal könnyebb nekem, de ez az online ismeretlenség őrületbe kerget. Milyen témával lehetne fellendíteni a beszélgetést, ha van esetleg valami módszer ami nektek ilyen esetekre be szokott válni? :(


23F



ápr. 21. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt egy srác, akivel neki alakult valami, valószínűleg a srác offolta, így megmaradtal te. Ezt egyébként nem szeretem. Ha valaki regisztrál egy ilyen oldalra (én tinderen voltam fenn, a párommal is ott találkoztunk 3 éve), akkor mi az, hogy nincs ideje ? Elnézést, de ha valaki regisztrál, akkor igenis legyen ideje ismerkedni, különben hogy akar part találni?

Azt itt senki nem fogja tudni neked megmondani, hogyan kell fenntartani valaki erdeklodeset, mert mindenki teljesen egyedi, más témák érdeklik, ha pl őt a csillagászat, akkor hiába beszélsz neki pl a környezetvédelemről, mert nem fogja érdekelni. Kisarkitott példa, de remelem, érted.

Ha valakivel már az elején nincs meg az az összhang, hogy erezzetek, miről akar beszélni a másik, nincs sok közös téma, amiről órákat tudtok/tudnátok beszélni, akkor egyszerűen nem passzoltok és bármit tehetsz, nem fog változni.


25N

ápr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Persze ez világos, hogy ha nincs meg az összhang, akkor úgyis felejtős az egész. De közben meg mindig az van bennem, hogy mindenki manapság annyira távolságtartó vagy közönyös a sok online randiappos negatív élmény hatására, hogy lehet emiatt nagyon nehéz megtörni a jeget valakivel. Személyesen sokkal könnyebb, ott általában nincs gondom, ha már sikerül eljutni egy randiig (vagy éppen ha valakivel személyesen találkozom össze, nem online). De így online tök nehéz, de simán lehet, hogy csak nekem nem megy ez, és másoknak igen :(

ápr. 22. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem néhány napig elég, ha fenntartom az érdeklődését és ő is a tied. De utána érdemes elhivni személyes talira.
ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!