Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni,barátkozni egy félig introvertált 20 éves sráccal? (Szeged és környéke)

Figyelt kérdés

Első sorban 18-22 évesekkel ismerkednék,de a ±1,2 év még belefér,ha egyeznek az érdeklődési köreink:)


Mivel ambivertált személyiségem miatt nehezen tudok lányokkal ismerkedni,se nyilvánosan,se suliban,se máshol,buli és egyebek szintúgy kizárva(sose voltam a híve egyiknek se), ezért gondoltam szerencsét próbálok itt.:)


Lehetsz fehete,szőke,barna,

festett vörös hajú.. nem lényeges. A belsődet fogom nézni első sorban,mert a személyiség a legfontosabb,pedig sok ember nem így gondolkodik.. jó mondjuk ne legyél sokkal nehezebb nálam,mert a páromat azt azért szeretném elbírni😅 (én vagyok 70kg).

Emellett 182 magas vagyok ha már itt tartunk,és esetleg valakinél fontos szempont. Alkatom pedig sportos,de nem vagyok egy Arnold.


Rólam és a hobbijaimról bővebben még annyit,hogy zenélek már 5 éve,és megszállottan sportolok is ami itt a pingpongot akarja jelenti. Biciklizni is nagyon szeretek,amivel szeretem kihajtani magamból a napi feszültséget.


A zenei ízlésem az rendkívül kimagasló,nagyon vegyes. A rocktól a pop-on át egészen a metálig mindent is hallgatok (kivéve az operát,azt ki nem állhatom).


Sorozatok és filmek téren is nagyon változatos vagyok,bármit megnézek. Legyen az romantikus,dráma,horror,sci-fi,akció.. akármi.


Háziállatokról pedig annyit,hogy macskás vagyok,van 2 :3. Kutyás is vagyok,csak az már egy ideje nincsen:(.


Bocsi ha túl hosszú lett,igyekeztem leírni összesűrítve egy normálisabb bemutatkozót.

Ha esetleg egyezünk valamiben és szimpatikus vagyok számodra akkor azt jelezd itt a kérdés alatt vagy pedig privátban is küldhetsz üzenetet:)


Aki pedig ezt végig olvasta az innen is kap egy virtuális ölelést.🫂



ápr. 17. 11:17
 1/3 anonim válasza:
képet mutizol priviben?
ápr. 18. 06:33
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze,de előtte írsz egy kicsit magadról? Hogy pl hány éves vagy? Mit lehet tudni rólad.. csak érted nem akarom,hogy az legyen hogy elküldöm a képet aztán pedig eltűnsz,mert valamiért nem tetszem. Nem szeretek egyből képet küldeni.
ápr. 18. 07:09
 3/3 anonim válasza:

Az a legjobb amikor ismerkedtek, tok jol osszeilletek beszelgetes alapján, aztan képcsere


És kur*va ronda a másik 🤣🤣🤣🤣🤣🤣


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ápr. 19. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!