Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első randin a férfinak kötelező/illik felajánlani, hogy meghívja?

Figyelt kérdés
Holnap lesz randim, és nem tudom, hogy készüljek, gondoltam elmehetnénk vacsorázni együtt.
ápr. 25. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha te így magadtól eldöntötted, hogy vacsorázni fogtok, akkor igen, illene állnod, akármilyen nemű vagy.
ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha elhivod vacsira te fizetsz. Talan elso randinak a vacsora nem jo, mert kinos vege lehet
ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazaból kicsit talán elírtam, mindketten úgy beszéltük kipróbálhatnánk egy adott éttermet.
ápr. 25. 18:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kötelező.Maximum majd azt mondja, hogy fizeti a saját részét.
ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te hívtad meg szó szerint akkor neked kéne állni, ha megegyeztettek mint barátok akkor mindenki fizesse a saját részét.
ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kérdező, ha te ennyire nem akarsz fizetni, akkor még a randi ELŐTT mondd meg a nőnek, hogy mindenki a saját fogyasztását fizeti, úgy jöjjön.Aztán lehet nem megy majd, akkor kajálsz egyedül otthon.
ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Minek hívtad meg randira ha zsugori vagy? Nem értem.
ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Illik egy kis lovagiasságot mutatni meg aztán nem igazán szeretik a sóherkedést sem a nők. Ez nem egyenlő azzal, hogy a kék eget is vedd meg nekik de azért egy kávé, süti, vacsora ne legyen már gond. És ahogy írják, legfeljebb majd szól, hogy szeretné fizetni a sajátját.
ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő javasolja a helyszínt, mindenféleképpen
ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötelező. Tisztázni kell előre az ilyesmit.


Ha a nő helyett akarok fizetni, akkor konkrétan közlöm vele, hogy meghívom.....


Én rákérdeznék a helyedben. Nehogy felpattanjon és lelépjen fizetés nélkül xd

ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!