Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki 45 éves koráig nem kötelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 45 éves koráig nem köteleződött el, az már nem is fog? Ha eddig kialakultak a rutinjaid, abból már nem igazán engedsz?

Figyelt kérdés

Randizom 3 hónapja egy 45 éves férfivel.Bemutatott mindenkinek,család,barátok,vacsora stb.

Úgy kezel,mint egy királynőt,de megszokta az egyedüllétet illetve vezető pozícióban van és néha főnökösködő.

Illetve sokszor ha randizunk,latom,hogy ideges és máshol jár az agya,és olyankor rosszul reagál,arra is ha ugratom.Mindenkivel ilyen amúgy,a hugával is...utálja ha félbeszakítják,és általában neki kell,hogy igaza legyen...Nekem annyi nem tetszik ebben,hogy ha szar kedve van,akkor miért akar találkozni?(nem szex alapú a kapcsolat,ma pl felhívott,h mennek a haverjával kajálni,velük tartok-e?.) Már láttam,hogy nincs topp hangulatban(pedig ma nem dolgozott,de a vacsi közepétől kicsit sündisznó volt,mert eszébe jutott,hogy meg kell csinálnia valamit..)

Tudom,hogy sok gondja van és hálás vagyok,hogy időt szakít rám,de ugye ez az attitűd ilyen marad neki már? Az a baj,ő ilyenkor nem veszi észre,hogy keményen szól vissza,múltkor a huga is sírt,de őt sem ölelte meg,vagy semmi bocsi,csak annyit mondott,hogy:most nincs kedvem ilyen drámákhoz,majd holnap hugi....Ő racionális ember én meg érzelmi alapon közelítek meg mindent.Esetleg jó tanáccsal el tudnátok látni?Köszönöm



2021. júl. 10. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Exem is ilyen volt. Többek között ezért is ex :(
2021. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Jajj, az ilyen férfi kemény nők mellé való szerintem. Amilyen érzékeny vagyok, mindig megbántana a viselkedésével. Neked kell tudni, mennyire bírod az ilyet.
2021. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
45 éves embert nem fogsz alapjaiban megváltoztatni. Ha együtt vagytok és van minimális érzelmi intelligenciája, akkor csiszolódik ő is, de nagy dolgokat ne várj.
2021. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén 45 vagyok, volt egy hosszabb cirka 10 éves kapcsolatom, aminek 3 éve vége. Nem vagyok egyedül, mert van bő 2 éve egy barátnőm, de míg fél éve gondolkodtam az összeköltözésen, ez mára teljesen elmúlt nálunk. Vannak közös programok, de ennél tovább szerintem nem fogunk jutni, ahogy valószínűleg a párod is élvezi a szabadságát, és nem fogja lekötni magát ő sem.
2021. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Felnőtt ember. Főleg, ha vezető pozícióban, nem fog tudni soha kikapcsolni teljesen. Én imádom a gyerekemet, de sajnos vezetőként dolgozom, nincs egy nyugodt pillanatom nő létemre, ha nem is dolgozok, előre kell gondolkoznom állandóan és nem tudok kikapcsolni. Szívesen mennék vissza a kényelmesebb beosztotti pozícióba, de nem engedhetem meg magamnak, hogy egy idióta mondja meg, mikor mehetek el a gyerekemért az óvodába, szóval marad ez a verzió.
2021. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferhemet irtad le, most mar csak ex. Minek akarsz te egy idegbeteget magad melle? Nem veszed eszre hogy csak mentegeted? Remelem nem akarsz magadnak gyereket tole. Az enyemeket is pszichologushoz jell jaratni, mert egy autoriter, az van amit en mondok, hogy lehetsz ennyire hulye, na ne hazudj hogy faj, csak hisztizel tipusu apjuk van.
2021. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

tudod mi a helyzet? Az hogy erre a férfira lehet rá se néztél volna amikor fiatal volt. Gondolom egy életnyi munkával eljutott valahova, ahol már te is észreveszed és vonzónak találod.


Apropó miért nem randizol fiatalabb férfiakkal? Valahogy az a sejtésem, hogy vagy 10 évvel fiatalabb vagy, mint a fószer.


De gondolom az egyébként elérhető férfiak neked nem elég jók, ezért vagy egy ilyen férfival, aki megintcsak nem elég jó.

2021. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem racionális, ez egy talpó. Öreg ahhoz hogy változzon. Ha nem tetszik ne raboljátok egymás idejét. Ő ennyit tud nyújtani egy kapcsolatban, ha nekes kevés akkor keress olyat aki foglalkozik veled.
tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!